Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Нові колеса для улянівського шкільного автобуса

Автор: alex від 30-01-2015, 08:00
  • 0

Минулий тиждень для Улянівської ЗОШ I -III ст. став приємним на хороші новини. У навчальний заклад завітала Почесний президент Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» Т. В. Біловол і, як завжди, не з порожніми руками.

Допомогу наших благодійників – Тетяни Володимирівни та Олександра Миколайовича Біловолів - жителі Богодухівщини відчувають уже не один рік. Подружжя допомагає вирішити нагальні проблеми у сфері медицини, освіти, культури, багато земляків уже відчули на собі підтримку народного депутата України і Почесного президента  Всеукраїнського благодійного фонду.

В Улянівській школі проблема з перевезенням учнів до школи виникла ще минулого року, шкільний автобус потребував заміни нових автошин. Вирішити проблему самотужки Улянівській школі було не під силу, адже нові покришки коштують чималих коштів. Тому актив школи звернувся за допомогою до Почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей” Т. В. Біловол. І якби не допомога Тетяни Володимирівни та Олександра Миколайовича, ситуація з підвозом дітей у навчальний заклад могла б бути не з приємних. Знову у черговий раз наші помічники довели, що їхні слова ніколи не розходяться з ділом. Пообіцяли – виконали!

На урочисту зустріч в Улянівську ЗОШ прибули Почесний президент Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей” Т. В. Біловол, голова Богодухівської районної ради Д. К. Тризна. Почесних гостей зустрічали з хлібом-сіллю, по-родинному і доброзичливо.

Тетяна Володимирівна привітала і вчителів, і учнів, і місцевих жителів, які були присутні на заході, з Новорічно-Різдвяними святами, побажала всім миру, довгої життєвої дороги, щоб учні Улянівської школи славили свій рідний край хорошими знаннями, ввічливим вихованням.

- Безумовно, належні умови для навчання повинні бути створені у кожному навчальному закладі. І перевезення школярів до школи також є головною умовою успішного навчання. Сьогодні ми передаємо нові колеса для шкільного автобуса, і обіцяємо, що й надалі допомагатимемо вирішувати нагальні проблеми школи…», - зокрема, сказала Т. В. Біловол.

У свою чергу, зі словами великої вдячності до Тетяни Володимирівни звернулися директор Улянівської ЗОШ Л. О. Гаманюк, секретар Улянівської сільської ради Н.В.Куліш, учні, батьківський комітет. У своїх промовах вони переказували щирі слова вдячності за постійну допомогу і народному депутату О. М. Біловолу.

- Ми пишаємось тим, що є добрі люди, які хочуть допомогти своїм краянам, і яким небайдуже, в яких умовах навчаються діти.., - дякувала директор Лілія Олексіївна Гаманюк.

Голова районної ради Д. К. Тризна зауважив, що допомога наших помічників – подружжя Біловолів є значно відчутною. Лише за останній час у таких школах, як у Кленівській, Мерлянській, Крисинській, Гутянській, Полково-Микитівській, Шарівській, Павлівській, Сазоно-Баланівській, Горьківській з’явилися нові енергозберігаючі вікна. 

Поза увагою народного депутата і Почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» не залишаються проблеми закладів освіти, культури, спорту, соціальної сфери. Їхню турботу та підтримку відчувають жителі Богодухівщини. Адже вже який рік поспіль завдяки укладеній угоді про співпрацю з керівниками науково-дослідних інститутів НАМН України земляки мають можливість пройти консультацію або ж лікуватися у кращих медичних закладах Харкова.

Богодухівщині, без сумніву, пощастило мати таких благодійників, як Тетяна Володимирівна та Олександр Миколайович Біловоли. Подружжя дійсно займається благородною місією – робити добрі справи.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.