Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Хоробрі серця червононивських земляків

Автор: alex від 5-12-2014, 16:00
  • 0

Пишається Червона Нива своїми відважними земляками, які, ризикуючи власним життям, захищають мир і спокій більшості мільйонів українців.

Валерій Вікторович Шульга знаходиться у зоні АТО ще з літа. Довелося, як-то кажуть, побувати у самому пеклі, коли точилися запеклі бої у місті Щастя Луганської області. Після короткотривалої відпустки військовий знову повернувся туди.

Олександр Іванович Щербина захищає кордони Луганщини ще з квітня. Про побачене військовий багато не розповідає. Говорить, що ви дорослі і самі розумієте, що там коїться. Єдине на чому вони наголосили, так це на волонтерській допомозі. Зауважили, що велика допомога надходить і з Богодухова, та й взагалі, аби не волонтери, невідомо скільки б українські солдати ще протрималися. Наприклад, у Червоній Ниві ініціативна група у складі Р. А. Безрук, Г. Д. Чуйко, О. Г. Пушкарь активно допомагає військовим.

Також серед червононивців у зоні АТО знаходяться і Микола Валерійович Рахмаїлов, Дмитро Валерійович Пушкарь. До речі, коли версталася газета, редакції стало відомо, що у короткотермінову відпустку прийшов і Д. В. Пушкарь. Радість його матері Олени Георгіївни не можна передати словами. Адже останнім часом син взагалі не виходив на зв’язок, тож стан її знервованої душі можна зрозуміти.

Не лише Червона Нива, а й уся Богодухівщина пишається земляками, їхнім героїзмом і відважністю. Тож побажаймо їм здоров’я, сили, віри. Вони, без сумніву, наші герої. Напередодні Дня Збройних сил України бажаємо їм і всім українським військовим незламної сили духу, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я і перемоги. Слава Україні!

Зліва направо: О. І. Щербина з сином Ромою,

сільський голова Г. М. Куриленко,

мама військового О. Г. Пушкарь, В. В. Шульга.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.