Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Дорогу в Павлівці ремонтуємо разом...

Автор: alex від 21-11-2014, 08:00
  • 0

В селі Павлівка громада знову ініціювала та організувала самостійний ремонт дороги. Кошти збирали всією громадою, долучилися сільчани та всі небайдужі.

Ось що говорить ініціатор цього починання, Микола Церковний:

- Дорога раніше була в жахливому стані. Минулого року за кошти небайдужих людей, односельців її частково «підлатали». А цього року, коли возили буряки, знов пошкодили. Ось ми і продовжуємо минулорічну справу. Активісти сіл Павлівка і Кручик щиро вдячні всім небайдужим мешканцям цих сіл, які підтримали акцію по ремонту дороги Богодухів – Кручик. Особлива подяка голові райдержадміністрації О.П.Сластіну, який на наше здивування особисто сприяв організації ремонту дороги. 

Ще жителі «дякують» керівникам підприємств, вантажівки яких зруйнували дорогу, відремонтовану минулого року за рахунок громадян Кручика і Павлівки, а допомоги в ремонті так і не дочекалися.

Нам вдалося побувати у Павлівці якраз у той день, коли ремонтували дорогу. Майже всі, хто проїжджав дорогою того дня - теж вносили добровільні пожертви в імпровізовану скриньку. Були, звичайно і такі, що відмовлялися. Ремонтників-добровольців відвідав голова РДА О.П. Сластін, який, зокрема,  сказав, що влада повинна підтримувати таку ініціативу всіма наявними ресурсами.

Справді, ремонт дороги справа таки не з дешевих, і чекати її ремонту за державний кошт можна ще довго. Тому радує, що є небайдужі люди, які роблять добрі справи і піклуються не лише про себе, а й про ближніх, наскільки вистачає можливостей, сил і зібраних коштів. Побажаємо ж їм підтримки  в цьому починанні та щедрих спонсорів. Як кажуть, де є згода і згуртованість – все можна зробити. І павлівці цю істину довели власною справою.


     Почни з себе 

думка вголос

Україна – це як мати і батько… Батьківщина, вона одна, її не можна зраджувати ні за які гроші. Не можна кидати напризволяще немічних батьків заради красивих обіцянок сусіда. В Африці людина, в якої з майна тільки спис, за свою землю готова стояти на смерть. А ми?! Кожен українець, бодай би хоч краплину був патріотом, – і Крим був би українським, і Донбас. А ми звикли все життя скаржитися. У всіх проблемах у сім’ї, в місті, в країні звикли звинувачувати когось, і жоден не хоче зрозуміти, що проблема в кожному з нас. Що ти зробив для того, щоб в країні жилося краще? В кожного своє уявлення про нормальне життя. Один працює, виховує дітей і радіє кожному дню. Іншому все мало й мало, хоча для того, щоб було досить, нічого не робить. Треба просто кожному українцю робити хоча б одну добру справу кожного дня. Ідеш – підніми папірець, кинь до урни, ззаду хтось йтиме і  зробить те  саме - через тиждень  місто сяятиме чистотою і не треба буде лаяти комунальників. А ще хочеться, щоб люди не вбивали один одного, не знущалися  з-за того, що він «бандерівець». Хто був на Західній Україні, той знає, що там добрі, порядні, щирі, усміхнені люди. На мою думку, в світі повинна бути одна національність – добра, порядна Людина.

Допомагайте один одному, любіть ближнього, творіть добро - і все це повернеться до вас. Цінуйте своє життя і життя інших. Не витрачайте його без сенсу. Хай вашим девізом буде «Кожен день – добра справа», і світ навколо вас зміниться на краще.

Микола Церковний, с. Павлівка

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.