Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Храмували у Вінницьких Іванах...

Автор: alex від 11-11-2014, 08:00
  • 0

У селі Вінницькі Івани пройшло храмове свято. Воно традиційно проходить у свято Казанської ікони Божої Матері. І це невипадково, адже свого часу у селі храм носив її ім’я.

На святкування у центрі села зібралося чимало жителів громади, гостей.

Ієрей о.Сергій відслужив молебень з освяченням води, привітав усіх з таким святом. Священик розкрив тему свята та розповів, що через Казанську ікону Божої Матері Господь направляє наші серця до Цариці Небесної, творить чудеса через її святі ікони, щоб ми полюбили її та відчули Материнське милосердя, Заступництво та Небесний Покров нашої Небесної Матері.

Очільниця громади, Вінницькоіванівський сільський голова О.М.Соловей, щиро вітала земляків, бажала усім та кожному миру, здоров’я, щастя, всіляких гараздів.

На святкування прибули і почесні гості - народний депутат України О.М.Біловол, голова районної ради Д.К.Тризна, голова районної ради ветеранів України І.С.Омеляненко, сільські голови - Степнянський (В.Д.Огер), Куп’єваський (Т.І.Доценко), Сухининський (М.В.Горбунов). Всі вони щиро вітали вінницькоіванівську громаду з храмовим святом.

«Бажаємо, щоб Господь укріпляв ваші духовні і фізичні сили на ниві утвердження духовності, злагоди в суспільстві! Нехай Небесна заступниця завжди буде Вашим оберегом Віри, Надії і Любові. Нехай Господь обдаровує всіх вас щасливими літами, міцним здоров’ям, духовною силою та наснагою, дарує вам всесильну свою допомогу у щирій праці», - зокрема звучало на святкуванні.

Для усіх сільчан приємною несподіванкою стало те, що на їхнє храмове свято завітав народний депутат. Олександр Миколайович, вітаючи зі святом, зазначив, що для нього є великим кредитом виявлення такої довіри земляків.  «У нас є майбутнє для вирішення багатьох питань. Усі разом будемо працювати для того, щоб у людей не згасала віра», - зокрема, зазначив О.М.Біловол.

Голова райради Д.К.Тризна від імені депутатського корпусу та голови районної державної адміністрації О.П.Сластіна привітав вінницькоіванівців з храмом; підкреслив, що влада і надалі робитиме все можливе від неї, щоб покращити життя громад.

Сільський голова О.М.Соловей висловила щиру вдячність народному депутату О.М.Біловолу за постійне сприяння у вирішенні багатьох важливих питань, а також подякувала усім помічникам громади.

Свято продовжилося, як годиться, частуванням за щедрими столами та піснями-танцями у виконанні місцевих самодіяльних артистів.

Гості зі Степного, Куп’євахи, Сухинів.

Місцеві аматори.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.