Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Клуб і бібліотека - у тісній співпраці

Автор: alex від 7-11-2014, 08:00
  • 0

У Хрущовій Микитівці клуб і бібліотека –це ніби одне ціле. Адже заходи для сільчан вони проводять спільно. Завідувачка сільським клубом М.І.Фединишин і завідуюча бібліотекою Т.О.Дубська працюють у тісній співпраці, готуються разом до кожного свята, події. Власне, і знаходяться вони в одному приміщенні.

Мирослава Іванівна всього другий рік на цій посаді, до цього працювала завклубом у ПСП ім. Тімірязєва. Але завдяки її ініціативності, небайдужості, активності культурне життя у Хрущовій Микитівці пожвавлюється. Адже сама вона – неабияка гумористка, у її виконанні жарти звучать по-особливому. Виступає у дуеті з чоловіком – це неперевершений тандем, тож сільчани з великим задоволенням приходять на концерти. Навіть так буває, що хтось із земляків ображається потім, «впізнаючи» в героях гуморески себе!

На жаль, не так багато у селі учасників художньої самодіяльності, мало охочих виступати на сцені. Але і своїми силами малесенький колектив творчих  людей уміє створити святкову атмосферу на заходах. А кожні вихідні у клубі проходить дискотека для молоді.

Завідуюча бібліотекою Т.О. Дубська говорить, що сьогодні бібліотеку відвідує близько двохсот земляків. Дуже мріється Таісії Олександрівні, аби хтось допоміг передплатити різноманітну періодику, адже не у всіх є можливість передплатити ті журнали і газети, які до вподоби. Наразі ж їй доводиться за власні кошти передплатити хоча б районку і «Слобідський край».

Своїми силами у бібліотеці і клубі зроблено ремонт, наразі триває підготовка до зими. Газ уже давно проведено до приміщення, але є певні проблеми з  його підключенням. Тож на зимовий період бібліотека і клуб «переїжджають» до сільської ради.

Та, незважаючи на негаразди, тут з оптимізмом дивляться у завтрашній день, уже зараз готуються до відзначення Дня Миколая, щоб порадувати місцевих дітлахів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.