Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Бібліотекар – це не просто професія, а стан душі

Автор: alex від 1-10-2014, 10:00
  • 0

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку - вічних пам’яток писемності, а її служителі - вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

У бібліотеці Петропавлівської ЗОШ ось уже 14 років працює Я. В. Іващенко. Бібліотечна справа Яні Володимирівні справді до душі. У роботі бібліотекар завжди виявляє свою професійність, ініціативність, енергійно вирішить будь-яке питання. Тож всі подяки і грамоти, які є в кабінеті Я. В. Іващенко, отримано заслужено.

Разом з дітьми творчо і згуртовано готуються до заходів, що проходять в школі. Також діти беруть участь у різноманітних конкурсах, і неодноразово саме бібліотекар стає чи не найпершим помічником у роботі.

- Мені приємно, що у школі є ініціативні і творчі діти. Наприклад, до відзначання 200-річчя від дня народження Т. Шевченка у конкурсі брали активну участь Сергій Капусник (8 кл.) та Розаліна Саєнко (7 кл.) – діти стали переможцями. А взагалі, хотіла б відзначити учнів 8 класу (кл. кер. В. І. Данилюк) Петропавлівської ЗОШ. Вони дуже активні, мають бажання працювати, створювати нові ідеї. Мені як бібліотекарю приємно допомагати їм у пошуках інформації. Попереду на нас чекає багато свят, тож разом з дітьми будемо творити нові сценарії, підбирати цікаву літературу, створювати нові стенди. Одним словом, бібліотекарю є над чим працювати, а найголовніше те, що є учні, які дійсно закохані в книгу, прагнуть розвиватися творчо, пізнавати цікаві факти, - говорить Я. В. Іващенко. – Користуючись нагодою, вітаю  колег з Всеукраїнським днем бібліотек. Нехай це свято принесе у ваш колектив гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами. Від усієї душі бажаю бібліотекам і надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги, щастя, добра і процвітання. Колегам бажаю міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, миру і благополуччя!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.