Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Досягнення і проблеми сільради

Автор: alex від 29-09-2014, 09:00
  • 0

Нещодавно ми побували в Степнянській сільській раді, поспілкувалися з головою В.Д.Огер, жителями громади. Про проблеми і досягнення громади розповідає сама сільський голова:

– До складу Степнянської сільської ради входить два населених пункти: село Степне і село Гарбузи, в яких проживає (станом на 01.01.2014 р.) 406 жителів.

До складу сільської ради обрано 12 депутатів, працює три постійні комісії, утворено виконавчий комітет ради у складі 7 чоловік, працюють три комісії. Щороку сільською радою розробляється та затверджується на сесії План соціально-економічного розвитку населених пунктів, розробляється та затверджується бюджет ради. Вся діяльність Степнянської сільської ради спрямовується на виконання цьго плану та бюджету. Більшу частину доходів сільського бюджету складає надходження від плати за землю, а точніше, орендної плати. Вказані кошти спрямовувались на першочергові заходи, а саме: на заробітну плату та оплату енергоносіїв.

Щороку в громаді проводиться санітарно-екологічний двомісчник, в ході якого проводиться впорядкування вулиць села, вивезення сміття з теритоії села, впорядковувались звалища твердих відходів, проводилось санітарне обрізування дерев. Цього року проведено ремонт автобусної зупинки та шахтного колодязя. Завдяки фінансовій допомозі мешканців села, підприємців та селянсько-фермерським господарствам було пидбано новий котел для опалення ФАПу. Щороку до дня Перемоги проводиься ремонт меморіалу слави. Було ворядковано кладовище та побудовано новий паркан; фермерськими господарствами на пасхальні свята завжди завозиться пісок.

Цього року заключено договір з райавтодором на ремонт дороги по вул. Чапаєва в с.Сьтепне за кошти сілської ради в сумі 19,3 тис.грн. Крім того проводиться робота по освітленню вул. Шевченка. Вже виготовлено технічні умови, проектна документація, облаштовано шафу обліку, придбано приладдя і на даний час оформляється документація на проведення монтажних робіт. Крім того, на цій же вулиці обгороджено колонку європарканом. Для дітлахів споруджено дитячий майданчик.

Проводиться робота з мешканцями багатоквартиних будинків по створенню ОСББ. В селі створено кооператив “Голубе сяйво” по газифікації населеного пункту. Уповноважена особа допомагає жителям в оформленні житлових субсідій та отримання дотацій на ВРХ.

Вже стало традицією щороку проводити Свято села та святкові заходи, присвячені Новому року, 8 Березня, Дню Перемоги, Дню незалежності та інші.

Ми плануємо в цьому році завершити роботу по освітленню вул. Шевченка, постійно підтримувати санітарний стан села, вивозити тверді побутові відходи та заключати договори з населенням по вивезенню сміття. Звичайно, невирішених питань ще багато, але виконком сільської ради і вся громада села докладає всіх зусиль, щоб знайти шляхи їх виряшення.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.