Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


У Полковомикитівській школі - нові вікна

Автор: alex від 29-09-2014, 08:00
  • 0

Завдяки сприянню народного депутата України О.М.Біловола і його дружини –Почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» Т.В.Біловол – у Полковомикитівській ЗОШ I – III ступенів уже замінено половину старих вікон на нові енергозберігаючі.

Замінити вікна у цьому навчальному закладі було вкрай необхідним, адже вони не тільки застаріли морально, але й перебували у вкрай незадовільному стані. Старі та прогнилі рами нездатні були зберігати тепло у приміщенні, через що взимку школярі були змушені постійно мерзнути. Та, на щастя, завдяки допомозі подружжю Біловолів дану проблему було вирішено.

А розпочалося все на нещодавній зустрічі у Полковомикитівській школі. Тоді, спілкуючись, і вчителі, і учні, і батьки одноголосно вирішили, що у їхньому закладі, передусім, необхідно замінити вікна, адже не за горами зима. Тож, заслухавши побажання колективу, Олександр Миколайович та Тетяна Володимирівна пообіцяли допомогти. Звичайно, в наш час люди уже не вірять в обіцянки, можливо, хтось поставився до цього скептично. Але минуло небагато часу, і в школу приїхали майстри з новими вікнами. Кілька днів – і справу було зроблено. Відтепер у класних кімнатах буде набагато світліше, не буде протягів і пануватиме сприятлива атмосфера для одержання нових знань.

Під час чергових відвідин Полковомикитівської школи у понеділок, 22 вересня, на зустріч прибули народний депутат О. М. Біловол разом з дружиною  Тетяною Володимирівною – Почесним президентом Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей», голова районної ради Д. К. Тризна, депутат обласної ради А. С. Васенін, начальник відділу освіти І. Г. Безмінова, Полковомикитівський сільський голова С. І. Мартелов, Куп’єваський сільський голова Т. І. Доценко, настоятель Свято-Успенського храму о.Ілля. Також були присутні колишній директор школи В. А. Ситник, теперішній керівник навчального закладу В. І. Стасенко, педагоги, учні, батьки, жителі села.

Кожен мав змогу висловити вдячність небайдужим людям, своїм благодійникам, за надану допомогу, за їхню ефективну роботу. Адже, дійсно, усіх старань Олександра Миколайовича і Тетяни Володимирівни і не перелічити. Офісне обладнання, мультимедійні комплекси, сучасні телевізори, комп’ютери, енергозберігаючі вікна та двері, звукопідсилювальна апаратура для клубів та будинків культури, кухонна техніка, а головне – організація безкоштовної висококваліфікованої медичної допомоги для всіх жителів Богодухівщини – ось неповний перелік добрих справ Біловолів.

Дякуючи, виступаючі, зокрема, говорили, що у народного депутата слова ніколи не розходяться з ділами. Подружжя Біловолів ні на мить не забуває про те, що немає у них справи важливішої, ніж допомогти тим, хто потребує допомоги. Саме за це їм вдячні люди.

Зворушливими були слова вдячності місцевої жительки Н. І. Огієвич. Наталія Іванівна дякувала Олександру Миколайовичу за надану можливість людям отримати висококваліфіковану медичну допомогу чи обстеження у провідних медичних закладах м. Харкова. Жінці особисто довелося звернутися за допомогою у ДЗ “Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології” МОЗ України, і вона була вражена теплим ставленням обласних лікарів. На знак глибокої поваги Н. І. Огієвич подарувала народному депутату ікону Святого Миколая.

Творити добрі діла, тримати дане слово, якщо пообіцяв – виконай! – ось ключові слова у діяльності Олександра Миколайовича і Тетяни Володимирівни Біловолів. Їхню допомогу Богодухівщина відчула реально.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.