Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Зразкове подвір’я Немченків

Автор: alex від 13-09-2014, 13:00
  • 0

Уперше з господинею Вірою Данилівною Немченко познайомилися під час робочої поїздки у Петропавлівську сільську раду. Подвір’я господині одразу привернуло увагу. Оминути її веселкові клумби та зі смаком оздоблений будинок просто було неможливо.

Жінка, закохана у квіти, облагородила ними і подвір’я, та й поза ним. Їй до вподоби і чорнобривці, і мальви, і розкішні троянди.

- Квіти для мене – це живі істоти, від яких беру енергію, натхнення робити світ кращим, вважаю їх віддушиною від постійної буденної біганини, - говорить Віра Данилівна.

Знаємо, що Віра Данилівна трудівниця з великої літери. Звикла працювати з дитинства. Любить, щоб у домі, на подвір’ї завжди було охайно. Майже 19 років вона працювала телятницею у господарстві імені Енгельса. Її праця була потрібною, добросовісною і чесною. Та болить жінці те, що, пропрацювавши скільки років у колгоспі, вона не отримала паю, бо на той час уже була на пенсії. Це питання у їхній родині і досі є відкритим.

Аби хоча б на мить відволіктися від буденності, Віра Данилівна поринає у «царство квітів». Дбаючи про красу, забуває про неприємне, вважає, що завтрашній день буде кращим. До речі, вулиця Комсомольська, по якій вона проживає, дуже охайна, немає сміття, порослі – і це заслуга саме Віри Данилівни. Тож миру і щастя Вам, зразкова господине!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.