Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Підтримаємо армію, врятуємо Україну

Автор: alex від 22-08-2014, 11:00
  • 0

Кожен розуміє, що сьогодні справа честі підтримати українську армію. Районна громада допомагає, чим може. Небайдужі земляки збирають кошти для придбання військового обмундирування, бронежилетів тощо для наших захисників у зоні АТО. 

Нещодавно ми побували на ремонтній базі ТОВ СП «Родіна», де наразі працівники підприємства ремонтують два автомобіля ГАЗ -66 для того, щоб відправити їх на Донбас.

Там якраз перебували голова Богодухівської райдержадмінстрації О.П.Сластін і військовий комісар Богодухівського ОМВК С.М.Супрун (фото).

Олександр Петрович, зокрема, зазначив:

- Наш район має найближчим часом відправити дві одиниці техніки для наших Збройних сил. Автомобілі надані ДП «Гутянський лігсгосп». Звичайно, ці машини, м’яко кажучи, занадто зношені. Але, на жаль, новіших за даними характеристиками і ходовими якостями у районі немає. Тому коли при штабі у районній державній адміністрації зібралися керівники сільгосппідприємств, спільно було вирішено відновити технічну здатність цих автомобілів для того, щоб передати їх до армії виконувати завдання у зоні АТО. Наразі проводиться їх швидке відновлення, люди працюють без вихідних. Хочу сказати, що у цьому процесі беруть участь багато сільгосппідприємств і господарств, за що хочу висловити щиру вдячність.

 Військовий комісар Сергій Миколайович зауважив:

- На даний момент дійсно проводиться відновлення техніки, яка, згідно з законом  «Про військово-транспортний обов’язок», може бути поставлена до військових формувань. Це техніка, яка має високу прохідність, і техніка для виконання завдань в АТО.

Дуже вдячний товаровиробникам, фермерам, які відгукнулися на прохання Богодухівської районної державної адміністрації, військкомату про необхідність надання допомоги у відновленні автомобілів, і дуже сподіваюся, що найближчим часом всі роботи по технічному відновленню будуть виконані, і вони  будуть відправлені до військових частин, які зараз формуються на території Харківської області, для подальшого виконання завдань в АТО. Ми контролюємо процес підготовки автомобілів.  Які виникають у нас зауваження –працівники виконують, усувають недоліки. Тому що вимоги до цієї техніки –високі, адже вона повинна у потрібний момент не підвести наших хлопців, які виконують відповідальне завдання.

Користуючись нагодою, хочу подякувати дітям Богодухівщини, які передали свої патріотичні малюнки для наших земляків, котрі проходять військову службу в зоні АТО. Адже дитячі роботи, щирі і світлі, справді стали своєрідними оберегами для солдат.

Так, справді, до справи захисту і порятунку Батьківщини причетні майже усі. І ті, хто зараз на передовій, і ті, хто в тилу, допомагають, як можуть. Так, наша країна переживає нелегкі часи, але патріотизм і небайдужість кожного із нас можуть забезпечити мир в Україні та процвітання країни.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.