Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Поспішаймо творити добро!

Автор: alex від 22-08-2014, 09:00
  • 0

Справді значима подія сталася у день Медового Спаса в с. Кручик – у школі зібралася чи не вся сільська громада, щоб подякувати Почесному Президенту Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей!»  Т.В.Біловол за її допомогу у встановленні енергозберігаючих вікон у класні кімнати.

Цьому сприяв також народний депутат України – О.М.Біловол. Про добрі справи Тетяни Володимирівни і Олександра Миколайовича наша газета неодноразово писала. І їхній внесок у розвиток району важко переоцінити.

На урочистостях з нагоди цієї події  були присутні і сама Т.В.Біловол, Почесний громадянин Харківської області, міста Богодухова, депутат Харківської обласної ради, а також - голова Богодухівської райдержадміністрації О.П.Сластін, голова районної ради Д.К.Тризна, начальник відділу освіти РДА І.Г. Безмінова, Павлівський сільський голова П.А.Тарасенко, директор Кручанської ЗОШ I –III ступенів Т.М.Костиря, настоятель храму Георгія Побєдоносця с.Павлівка отець Едуард. Всі вони дякували справжнім благодійникам Богодухівщини – подружжю Біловолів - за добрі справи для жителів краю, вітали зі святом павлівців. Висловлювали вдячність і місцевому меценату – голові  СВК імені В.Н.Каразіна В.А. Шовковому за його постійну допомогу громаді, і, зокрема, за сприяння у встановленні енергозберігаючих вікон у спортивному залі школи. Тетяна Володимирівна, в свою чергу, запевнила, що вони з Олександром Миколайовичем і надалі будуть допомагати землякам.

Без сумніву, рушієм і мірою життя є добро. Сіймо, творімо добро! І тоді світ стане хоч трохи світлішим і яскравішим. З Днем незалежності!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.