Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Хвилююча серце зустріч

Автор: alex від 15-08-2014, 13:00
  • 0

Нещодавно відбулася довгоочікувана, хвилююча серце зустріч. Зустріч однокласників Кленівської школи, випуску 1973 року. І, як колись, знову, зібравшись разом, з усмішкою на лиці, з теплом в душі вони ступили на той же, обшарпаний життям, поріг. Хвилюючись, затаївши подих, відчинили все ті ж самі – дерев’яні, з тим же скрипом, двері.

Їх зустрів той же шкільний довгий коридор, який навіює оті відчуття, оті ж думки, оте життя, де живе дитячий сміх, дитячий гомін, дитячий світ, щебетання А, можливо, хтось, замріявшись, згадав перші слова кохання, оте хвилююче: «Я тебе кохаю». 

І з усмішкою ми відчинили класні двері. Згадалося хвилююче: «Чи викличуть сьогодні?», «Чи не розгублюся?», «Та нехай викликають – вчив, знаю!». А на стінах та ж класика – Толстой, Пушкін, Некрасов, Маяковський - ніби питають, радіючи зустрічі, мовляв, як справи, як давно вас не бачили. Неначе і вони гомонять: «А пам’ятаєте, як весь клас дружньо, всі разом працювали над стендом на тему Великої Вітчизняної війни; а як списували домашню роботу у Валентина; або коли Галя відповідала на уроці автосправи, все вірно говорила, але від хвилювання забула слово «фара», а Василь, що сидів ззаду, «підказав»: «Моргала». Ох, і сміявся ж увесь клас…

І так зі сміхом, з жартами, з теплом в душі, хвилюючись, зустрілися і в цьому році наші любі однокласники:Харімпапуло Лариса, Багмет Люда, Чуйко Галина, Логвін Людмила, Бикова Тетяна, Мирошніченко Надія, Дригач Надія, Здорик Наташа, Гайова Ольга, Стовба Людмила, Сиренко Таня, Бондаренко ЛенаКравченко В., Пуховий Валентин, Зірка Микола, Будилко Микола, Данильченко Саша, Клименко Саша, Коваленко Микола, (якщо когось забула написати – прошу вибачити!).

Як і раніше, вони раділи один одному, і, як і раніше, обнімались, плакали і спішили розповісти, а, може, і похвастатися, аби не забути, аби встигнути… А  ще треба спитати у Тані, Наташі, Галі, Миколи, Сашка, Васька … «Ну як життя?», «Як здоров’я, як дітки, як сімя?» І вже нема отого: «А чи домашку зробив?» Бо виросли. Стали хто лікарем, хто - пекарем, хто- професором, хто -домогосподаркою, а хтось, може, уже прабабусею або або прадідом...

Велика подяка, що зібралися, що нагадали нам, своїм дітям, що життя – блакитне неначе небо, і не треба плакати, ну, може трішки, по –літньому, щоб потім була райдуга - райдуга і в серці, і в думках, і в душі. Щоб вас, любі, ніхто і ніщо не кривдить, щоб оте тепло, що Ви нам даєте, ніколи не закінчувалося, і щоб воно зігрівало не тільки нас, а і оселю нашу-вашу, і наші-ваші думки. Здоров’ячка вам! Низький вам уклін!

Не забудемо порадіти і за Пухового Валентина та Мирошніченко Надію, які разом у подружньому житті 36 років (це ще не порахували, скільки років разом за однією партою). Прийміть найтепліші, найгарніші, найяскравіші побажання. Нехай Амур кохання єднає вас і надалі. І нехай вас радують і діточки, і внуки, і правнуки, і …. Всього найкращого вам.

Бо життя – чудове!

 

Ірина Субота, с.Володарівка

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.