Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Найкращі садиби Полкової Микитівки

Автор: alex від 26-07-2014, 09:00
  • 0

У селі можна побачити дуже багато упорядкованих і благоустроєних дворів. «Тут живуть справжні господарі», - одразу приходить на думку. А ще радіс-ніше, коли квіти – і у дворі, і на вулиці, - одразу відчувається внутрішній патріотизм, бажання зробити свою вулицю, село кращим і зеленішим. Отож, пропонуємо вашій увазі своєрідну фотогалерею садиб із Полкової Микитівки, які ми відвідали того дня.

Кілька років тому садиба В.І.Ситник (фото 4) заслужено посіла перше місце у конкурсі сільських садиб. Бо Валентина Іванівна –справжній квітколюб, доглядає за своїми «улюбленцями», дбає про них. А вони це відчувають, і віддячують їй різнобарвним цвітінням. Будинок по вулиці Ситниківській, 27, де живе подружжя Ситників – Валентина Іванівна і Олексій Михайлович - завжди радує сусідів і усіх, хто сюди завітає.

По вулиці Ситниківській живе і подружжя Євсєєвих - Євгеній Олексійович з НіноюЯківною, у котрих теж не менше квітів (фото 2).

- Квіти я люблю доглядати більше, ніж город, - зізнається господиня. – Кожної вільної хвилинки підходжу до клумби, спостерігаю, радію…

Улюблені квіти жінки – троянди і лілії, яких, до речі, у неї п’ять сортів.

А на уквітчаній садибі Денищенків (фото 3) нам вдалося поспілкуватися чи не з усією родиною - господинею Ольгою Миколаївною, її доньками - Інною Синельниковою і Вікторією Нікітіною, яка приїхала на гостини з Росії. Онуки Ольги Миколаївни, Софія і Давід, напевно, головні поціновувачі квіткової краси бабусі, дуже полюбляють спостерігати за цвітінням.

- Квіти - це щось неймовірно! – говорить Ольга Миколаївна. - Квіти - це подарунок природи. Вони вражають нас своїм барвистим розмаїттям. Навіть просто дивлячись на квіти, ми отримуємо велике задоволення, гарний настрій і почуття втіхи. 

У дворі Касьяненко Віри Олександрівни теж буяють квіти (фото 1). Біля великого будинку чарують пуп’янки троянд, лілій, інших квітів.

Віра Олександрівна говорить, що троянди любить особливо, адже вони покращують настрій, а їхні аромати - корисні для здоров’я. За рядами троянд ростуть жовті та білі лілеї. Господиня розповідає, що ці амбітні квіти зачаровують безпосередністю та тендітністю, посилюють позитивні емоції, збагачують внутрішній світ.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.