Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Добра традиція «Променя»

Автор: alex від 12-01-2010, 00:10
  • 85
Добра традиція «Променя»
Є у СФГ «Промінь» добра традиція, якій уже більше, ніж 20 років – наприкінці року урочисто вшановувати своїх пенсіонерів. Це єдине господарство в районі, де урочистості з нагоди проводів на пенсію стали справді родинним, душевним святом. В одному залі збираються працівники полів і ферм, які не одне десятиліття віддали роботі в «Промені», їхні сім’ї, родичі. У залі - голова СФГ «Промінь» А.С.Васенін, голова профспілки Л.М.Шерстюк, голова райкому профспілки працівників державних установ Т.О.Остахова, П.-Микитівський сільський голова А.М.Педан, гості, які говорили найкращі вітання на адресу тих, хто йде на заслужений відпочинок. Вражає те, що про кожного Анатолій Семенович може розповідати нескінченно, кожному знаходить добрі слова вдячності, «нешаблонні» вислови. І це не може не зворушувати.
Цього грудневого дня винуватців урочистостей було чотирнадцять, свято перетворилося у душевний вечір спогадів, приємних емоцій. Кожного вітали, всі отримали грамоти, цінні подарунки, річну передплату на «Маяк» (за це від маяківців окреме спасибі). Для кожного звучала улюблена пісня у виконанні охтирських аматорів, линули вітання рідних – дружин, чоловіків, дітей, онуків… Спілкування, як і годиться за українською традицією, проходило за щедрими гостинними столами.
Хочеться хоча б назвати у газеті славних трударів, для яких проходили ці урочистості. М.І.Шерстюк, який з 1973 року працював у «Промені» зоотехніком, головним зоотехніком, зараз завідуючий МТФ.С.Я.Тіщенко, Н.В.Татарчук, Н.І.Атльотова – знані у господарстві доярки. Світлана Янушівна віддала цій важкій справі 27 років, Надія Іванівна – двадцять, Ніна Василівна – тринадцять.
І на швейній фабриці, і нянею працювала Т.Я.Котолуп, а з 1995 і до сьогодні – свинарка СФГ «Промінь».
Найбільший стаж роботи у господарстві має М.С.Пилипенко.
Більше, ніж тридцять років, працює у господарстві трактористом В.П.Вакуленко. Майже всю свою трудову діяльність, тридцять п’ять років, присвятив «Променю» В.М.Шило.
П.Г.Омеляненко з 1980-го працює у гаражі господарства шофером, до цього працював у тракторній бригаді.
Двадцять років трудився у колгоспі ім.Тельмана П.П.Прісіч , а з 2005-го Петро Павлович – слюсар холодильних установок СФГ «Промінь».
Сорок чотири роки трудового стажу має М.О.Вакуленко . Його вважають у господарстві кращим фахівцем і рослинництва, і тваринництва.
Багата біографія у М.І.Кіяна, який має професію слюсаря-складальника літаків. З 1982-го по 2009-й рік працював у господарстві «Зірка», СФГ «Промінь».
Через кілька днів, 2 січня, святкуватиме свій день народження В.П.Гордієнко, водій, який нагороджений орденом Трудової Слави ІІІ ст.
А третього січня день народження у В.М. Герасименка, працівника з 37-річним стажем. Тож Василю Петровичу і Віктору Миколайовичу - особливі вітання і побажання всіляких благ.
Хочеться, щоб ця традиція – проводи на пенсію - жила у господарстві ще багато років.


Предоставлено газетой "Маяк"

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.