Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


В.А.Субота: «…Хочеться вірити у кращий завтрашній день громади»

Автор: alex від 1-04-2014, 09:00
  • 0

В.А.Субота на посаді сільського голови ні багато ні мало – 27 років! Так, не одне скликання довіряють земляки йому керувати громадою. Тож він  не тільки знає в Івано-Шийчиному та Братениці кожного жителя, а й, як кажуть, хто чим живе. Всі проблеми громади він теж знає, але, як зізнається сам, основне питання –це відсутність коштів, які б могли вирішити найболючіше: ремонт доріг, ремонт СБК і бібліотеки, освітлення вулиць, будівництво церкви… Але сьогодні для усіх сільчан є най-най-най…Найбільше їх турбує газифікація населених пунктів.

- За мого головування це уже третя «спроба» газифікувати Івано-Шийчино і Братеницю, - говорить сільський очільник. – Жителі створили два кооперативи :один у Братениці, інший –в Івано-Шийчиному, вклали по дві тисячі гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації. На сьогодні вже прокладено 24 кілометри газопроводу високого тиску. Залишилось зовсім мало – встановити ГРП і закінчити всі роботи. Для цього держава повинна виділити 5 млн гривень, на які чекаємо. Тільки-но буде виділено ці кошти –роботи продовжаться. Хочеться вірити, що третя наша спроба все-таки буде успішною, і вже цієї зими ми будемо з газом.

- Що зроблено для жителів сіл у минулому році? –запитання Володимиру Андрійовичу.

- Що стосується 2013-го року, то розповім про найсуттєвіше. Про газифікацію я уже сказав. Дороги, як відомо, наша найбільша біда. І все ж намагаємося, як можемо, хоч трохи поліпшувати їхній стан. Так, за кошти сільської ради ми провели ремонт івано-шийчинської вулиці Леніна. За допомогою нашого постійного помічника громади – керівника СТОВ ім. Ватутіна О.М.Шуби –було здійснено поточний ремонт дороги по вулиці Набережній, грейдерування усіх грунтових доріг.

Також було розпочате будівництво церкви в Івано-Шийчиному. На базі Івано-Шийчинської школи відкрито дошкільний навчальний заклад, тепер у нас функціонує навчально-виховний комплекс – НВК. Сільська ради придбала і встановила дитячий майданчик.

Хотілося б сказати і про вуличне освітлення, роботи по відновленню якого ми активно проводили у минулому році. Завдяки цьому у вечірній час  освітлюються вулиці Шкільна та Гагаріна в Івано-Шийчиному.

Благоустрій сіл ради –один з пріоритетів у моїй роботі. Тож минулого року було проведено величезну роботу з ліквідації стихійних звалищ і благоустрою. Закупили два контейнери для вивезення ТПВ, через СТОВ ім. Ватутіна було організовано системний вивіз сміття на полігон м.Богодухів. Також постійно всією громадою проводимо суботники, прибираємо на цвинтарі, впорядковуємо територію.

Хочу сказати і про те, що було б зроблено більше, аби не проблеми з проходженням коштів у казначействі. Передусім, кошти йдуть на першочергові  виплати –зарплату і за енергоносії. Минулого року в казначействі у нас «зависли» 18700 гривень на ремонт Івано-Шийчинського СБК, 70 тисяч гривень - на придбання меблів та інвентарю для ДНЗ; 4 тис.грн. - для закупівлі спортивного інвентарю школі. Сподіваюсь, цього року ситуація покращиться.

Звичайно, як сільському голові, мені хочеться вірити у кращий завтрашній день громади. Хоча демографія говорить сама за себе: як тільки я прийшов головою, у нашій раді проживало більше 2 тисяч людей, сьогодні їх -1100. Тільки минулого року у нас померло 23 людини, і народилося всього 8 юних мешканців. Та все ж я впевнений, що з газифікацією прийде у наші села і достойне життя, адже мої земляки того варті.

(Зліва направо): у бібліотеціобговорюютьнагальні для громади питання директор СБКН.Г. Пітя, сільськийголова В.А. Субота,

інструктор зі спорту О.І. Остахов, завідувачка Івано-Шийчинською бібліотекою В.Б. Крошкова.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.