Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Подвір’я Куликів – ексклюзивне

Автор: alex від 18-01-2014, 10:00
  • 0

Не так давно довелося побувати в прекрасному селі Улянівка. Проїжджаючи вулицею Тихонова, не могли не оминути одне подвір’я. А привабило ось що…

Навкруги все було припорошено білим снігом, погода прохолодна, бо зима як-не-як. І ось ми угледіли красивий літній пейзаж: ворота та хвіртка одного із подвір’їв були розмальовані фарбами. Це була не просто розмальовка, а красива картина. Милували око і ставочок, і зелена галявина, і берізки… Хто ж автор такої краси? Отож, не довго думаючи, вирішили познайомитися з господарями.

Під час спілкування з’ясували, що тут проживає родина Куликів – Ніна Михайлівна та Микола Тимофійович. З Улянівкою подружжя поріднилося вже багато років, усе своє трудове життя присвятили чесній праці у радгоспі. Зараз дідусь і бабуся радіють онукам Сергію ті Ігорю. Для них вони найбільша радість, натхнення і життя.

- А хто ж вам намалював таку красу? – запитуємо у Куликів. На що голова сімейства з гордістю відповів: «То мій зять Віктор. Він – художник. У такий спосіб вирішив порадувати нас, старих, і зробити подвір’я ексклюзивним. До речі, онуки теж мають талант красиво малювати. Саме вони зараз і доглядають за двором-картиною. Якщо треба – підфарбують, одним словом, дбають за красою».

Відрадно, що, незважаючи на всі життєві негаразди, люди знаходять позитивні нотки. І таким чином сірі будні перевтілюють у хвилини щастя і добра. Вітаємо Ніну Михайлівну та Миколу Тимофійовича з прекрасним святом Водохреща. Бажаємо міцного здоров’я і довгої життєвої дороги. А господарю окреме побажання – нехай почуття гумору не покидає ніколи.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.