Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Свята справа

Автор: alex від 31-07-2010, 18:41
  • 0
Свята справа

С.О.Глущенко, сільский голова

Про село Олександрівну, що в Богодухівському районі, історичних відомостей майже немає. Відомо лише, що назвали населений пункт на честь Олександра Невського — великого руського полководця. Приблизний рік застосування 1700-тий. Цієї осені олександрівці відсвяткують ювілейну дату - 310 років.
Невеличке село знаходиться в мальовничому місці Богодухівщини. З усіх сторін воно оточене лісами. А з дамби водосховища можна побачити навіть чарівну Шарівку. І хоч людей тут зовсім небагато, усього 477 чоловік, але церкву власними силами вирішили поставити. Старою опікувався колишній колгосп. Але з його розвалом не лише церква - життя в селі почало занепадати.
Свічку ніде було запалити. А тепер у нас (знову є власний храм Олександра Невського. Хоч ще й недобу­дований. — розповідає старенька жіночка, яка неподалік гуляла зі своєю онукою.
Майже п'ять років жителі Олександрівки за рахунок благодійних внесків та пожертв громади намагаються створити зі старого приміщення колишньої лазні Дім Божий.
Свята справа

овні поки що він має вигляд звичайного будиночка. Тільки хрест на даху видає його теперішнє призна­чення. А всередині проведена велика робота. Старі стіни довелося зносити аби розчистити простір. Навіть вівтар вже звели, ікони розставили. І на великі свята тепер священник із Шарівки проводить для олександрівців служби.
Роботи іще багато лишилося, але, думаю, впораємося. — говорить сільський голова Сергій Олександрович Глущенко.
І буде наша церква найкраща! Чого вартий один лише купол. В діаметрі — 4,5 метри. А біля входу обов'язково повісимо табличку-пам'яті Володимира Михайловича Шепеленка. Бо саме він, житель Харкова, придбавши у нашому селі дачу, почав перейматися відсутністю церкви. Тепер, після його смерті, діти з родичами мріють завершити справу благодійника. Та й ми підтримуємо. І церкві у селі бути
Свята справа

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.