Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


День села Гути

Автор: alex від 1-11-2013, 17:00
  • 17

Нещодавно у Гутянському сільському будинку культури відзначали день народження селища. Усі охочі  прийшли на святковий концерт, що підготували працівники місцевого будинку культури та запрошені гості, аби зустрітися з піснею, перейнятися українськими традиціями й звичаями. Багато позитивних емоцій гостям свята подарували учасники концертної програми, яка вдалася на славу. Були того дня віншування, подарунки, емоції.

Селище Гути має багату історію, а традиції та звичаї передаються з покоління в покоління. Цьогоріч населеному пункту виповнилося 325 років. На День рідного селища  зібралися гутяни, а ще гості, сусіди. Після перегляду виставки робіт місцевих майстринь у глядацькій залі сільського будинку культури розпочалася урочиста частина.

З цією поважною датою вітав своїх односельчан селищний голова В.І.Дьомін. Поздоровлення з нагоди визначної події лунали і від почесних гостей свята – народного депутата України О.М.Біловола, голови райдержадміністрації В.М.Бєлого, голови райради Д.К.Тризни. Олександр Миколайович Біловол традиційно завітав на день народження села з подарунками. У Гутянську амбулаторію сімейної медицини він подарував медичне обладнання. З нагоди свята також передав і подарунок від дружини – почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей!» Т.В.Біловол – освячену ікону Покрова Божої Матері (фото 4). Прийти до ікони гутяни і жителі району зможуть у Свято-Троїцький храм селища. Олександр Миколайович також додав, що наразі займається вирішенням важливого для сільчан  питання - придбання шкільного автобуса. Гості побажали усім піднесеного настрою, здоров’я та життєвих гараздів. Привітали гутян з їхнім святом і сільські голови району. 

За плідну співпрацю з виконавчим комітетом Гутянської селищної ради, вагомий внесок у розвиток селища Подяками голови Богодухівської районної державної адміністрації нагороджено директора ТОВ «Аграрна компанія «Промінь-2012» А.С.Васеніна, директора ТОВ СП «Родіна» О.О.Кондратенка, голову ПАТ «Первухінський цукровий завод» В.В.Куценка, депутата Гутянської селищної ради П.П.Лобойка, директора ДП «Гутянське лісове господарство» В.М.Нагорного.

За творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політики в галузі культури, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування грамотами селищної ради на Дні селища були нагороджені грамотами Г.Г.Дахно, В.Т.Орєшина, О.М.Тертична, Л.З.Шабинський, Л.М.Шабинська, Л.І.Карпенко, О.Тарасенко, С.Дзюбенко, І.Пономаренко, Н.Гущенко, Ю.Лобойко, Ю.Піковець, Ю.Хвостішко, Ю.Ільченко, Т.Скирда, К.Горєлова. Подяки отримали – Л.М.Коробка, В.В.Дендеберя, Л.В.Вакуленко, К.Г.Вакуленко, В.О.Іващенко, Н.В.Береза, Л.М.Литовченко, колективи ПАТ «НТЦП «Чарунка», Гутянських сільського будинку культури, амбулаторії сімейної медицини, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Гутянського та Первухінського дошкільних навчальних закладів, поштового відділення Гути, колектив перукарні.

Сьогодні ми не уявляємо свого життя без слова Божого, яке супроводжує нас від народження до останнього подиху. Тож гутян із річницею селища привітав настоятель Свято-Троїцького храму отець Ростислав. Привітання виступаючих перепліталися художніми номерами, вокально-хореографічними композиціями.

Вечір п’ятниці дійсно видався веселим для гутян. Хто прийшов на концерт  - не пошкодував. День села, як будь-який інший день народження, пройшов в атмосфері тепла, щирості, доброти. Надзвичайно змістовним виявився концерт, який підготували для односельців гутянські аматори та гості з Крисине, Губарівки. А гумореска у виконанні Юрія Піковця настільки сподобалася присутнім, що голова райдержадміністрації особисто подякував аматору за акторську майстерність та за підготовку свята - директору Н.П.Горєловій, колективу  Гутянського СБК (фото 5).

Лунали цього дня пісенні подарунки для старожилів і новонароджених, для тих, хто став на рушник щастя багато років тому, багатодітних сімей… Усі присутні отримали кілька годин позитивних емоцій. Словом, День села відзначили весело і дружно, святкувало чимало гостей. Такі заходи завжди гуртують людей.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.