Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Тут завтра настане

Автор: alex від 25-07-2010, 12:13
  • 85
Тут завтра настане


Не покривлю душею, якщо скажу, що була приємно здивована побаченим у Полковій Микитівні. Дітлашня молодшої групи разом з вихователькою Лесею Володими­рівною Нестеренко та її помічницею Надією Володимирівною Євтух кро­кувала на екскурсію. Чому саме це викликало такий подив? Особисто у мене була стереотипна думка, що село і діти майже несумісні. Ніхто не хоче тут жити. І народжуваність мала. Власне, так воно, мабуть, і є. Але не всі села можна підвести під цей шаблон. Приміром, Полкова Микитівка. Діти тут є. Тільки до 2008 року батьки не мали змоги відвести їх до садочка. Його в селі просто не існувало. Уже 14 років. І от не так давно дошкільний навчальний заклад знову почав діяти.
- Він відродився, як фенікс. Постав із руїн.
Запитую Олену Юріївну Василь-ченко — директора.
- Попрацювати довелося. Наші дівчата робили тут ремонт. З фі­нансами виникали проблеми. Але наше село не без добрих людей. І не тільки полковомикитівці допомагали. Депутат облради Іван Якович Дем'яненко винайшов кошти на ремонт будівлі.
- А сьогодні допомога є?
- Нам ніколи не відмовляють! Це Анатолій Семенович Васєнін, Віктор Євгенович Синельников, Володимир Борисович Гапонцев, агрофірма «Геліантус». Ми завжди до них можемо звернутися.
- А чия була ідея, аби заклад знову почав діяти?
- Скоріше, загальна потреба. До Богодухова ж щодня дітей не вози­тимеш. І без нагляду не залишиш...
У цьому році в садочку у Полковій Микитівці на 4 дитини більше, ніж минулого. Навіть для дуже маленького містечка — це не по­казник. А от для сіл, де школи за­кривають через те, що немає учнів
— подія!
Після поїздки до Полкової Микитівки мене не полишала думка, що у села є майбутнє, доки у ньому лунає дитячий сміх. Думаю, мене зрозуміє той, хто хоча б раз побував у першому класі, це одна чи дві дитини.
Діти — наше майбутнє. «Заїжд­жена» фраза. Хто її сказав перший — невідомо. Але я б сказала, що вона символізує надію, що завтра для села настане.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.