Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


День села у Червоній Ниві. 2013 (слайд-шоу)

Автор: alex від 6-08-2013, 17:00
  • 0

Червона Нива святкувала своє 85-річчя. І хоч ця дата порівняно незначна, все ж  село уже має свою історію, своє коріння… Хто не пам’ятає  червононивські сади, щедрі урожаї яких радували усю Богодухівщину?!

На святкування прийшло-приїхало багато червононивців, гостей з сусідніх сіл, міста. А скільки дітей було на святі! Село раділо, село веселилося.

На імпровізованій сцені біля клубу виступали самодіяльні артисти, ведучі надсилали слова вітань ветеранам війни і праці, найстаршим жителям села, подружнім парам, які відсвяткували золоте весілля і тим, хто лиш нещодавно став на весільний рушник. Не забули і про матерів-героїнь, і багатодітні родини, славних земляків. Вшанували хвилиною пам’яті тих, хто поліг на полях  Великої Вітчизняної війни…

Червононивський сільський голова Г.М.Куриленко, вітаючи земляків, як справжній патріот, зазначила, що село Червона Нива – найкраще на Землі, і його жителі –  найтрудолюбивіші.

- Хочу вклонитися кожному нашому жителю за той внесок, який роблять земляки у розвиток села. Не можу назвати всіх по іменах, щоб нікого не образити, - зокрема, зауважила Ганна Миколаївна.

На святі були також і постійні помічники громади - депутат районної ради О.Л.Ширіня, представник депутата районної ради С.Ф.Панова – О.Ф.Панов, підприємці І.К.Павловська і С.В.Іванов, виконавчий директор ВАТ «Садовод» С.Б.Фальченко та ін.

Були і гості з району – голова Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлий, заступник голови райради І.П.Самутін, завідувач сектора сім’ї, молоді та спорту Л.В.Клочко. Всі вони щиро вітали червононивців з храмовим святом села, бажали всіляких гараздів.

Візит народного депутата України О.М.Біловола до села у цей день для усіх став приємною несподіванкою.

- Я не міг не завітати до вашого села, - зокрема, зауважив Олександр Миколайович. – Як тільки з’явилася можливість відвідати рідні місця на депутатських канікулах, - так співпало, що червононивці святкують ювілей свого населеного пункту. І я з радістю завітав сюди, щоб розділити радість святкування.

Як завжди, народний депутат приїхав з подарунком – пообіцяв найближчим часом, що його родина – він і дружина Тетяна Володимирівна – сприятимуть тому, аби у Червононивському НВК було замінено вікна на енергозберігаючі.

Пісні, танці, нагородження –все перепліталося у святкуванні…

Приємний подарунок червононивцям зробили самодіяльні артисти Полково-Микитівського СБК на чолі з художнім керівником Л.Є.Мамаєвою – їхні виступи стали справжньою окрасою свята.

Ну, і, звичайно після урочистостей – виступів для всіх сільчан і гостей свята була смачна запашна каша.

 

 

 

Подпишись на наш канал на YouTube: https://www.youtube.com/user/dedel6407

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.