Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Наша рада - наш дім, і ми - господарі в нім

Автор: alex від 29-03-2013, 13:00
  • 0

Шарівська селищна рада – одна з найбільших громад у районі, тому голові доводиться щоденно вирішувати безліч поточних питань. Як зізнається досить молода і активна очільниця   М.О.Носова, незважаючи на дотаційний бюджет, у громаді є позитивні зміни, які сталися саме завдяки депутатам, членам виконавчого комітету, працівникам селищної ради, активістам, і, звичайно, постійним помічникам – спонсорам.

За останній період, зокрема, на території ради було проведено ремонт пам’ятника воїнам загиблим в роки війни, оновлено дитячий майданчик у ДНЗ.  Питання освітлення і вивозу твердих побутових відходів у селищній раді теж, можна сказати, вирішено: освітлюється центр Шарівки, систематично вивозиться сміття з території Шарівки, сіл Мар’їне, Першо-травневе на звалище ТПВ м.Богодухів, укладено угоду на утилізацію з КП «Богодухівжитло». 

- Звичайно, проблем у нас ще дуже багато, - говорить Марина Олександрівна. – Але будемо поступово, крок за кроком, намагатися змінити життя громади на краще. Хотілося б, звичайно, щоб і самі земляки більш активніше брали участь у суспільному житті громади, адже наша селищна рада – наш дім, і ми – господарі в нім. Уже весна, і кожному треба подбати про те, щоб у нашому домі, на території ради, було чисто і затишно.

Нарада у голови селищної ради з керівниками комунальних установ і закладів, які фінансуються з селищного бюджету.

Кілька разів на тиждень збираються керівники, щоб обговорити проблеми і перспективи своєї роботи.

На фото: завідувачка бібліотеки О.С. Коломієць, завідувачка ДНЗ  Л.В. Бідило,

директор Шарівського СБК О.Є. Деркач та селищний голова М.О.Носова.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.