Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


«Посидим по-хорошему…»

Автор: alex від 7-03-2013, 19:00
  • 0

У Гутянській селищній бібліотеці завжди людно. Коли б не зайшов, зустрінеш тут постійних читачів – жителів селища, учнів місцевої школи. Завідуюча бібліотекою Л.Литовченко добре знає уподобання кожного, допоможе вибрати книгу за інтересами. Систематично проводяться тут і різноманітні масові заходи.

Традиційними стали щорічні зустрічі місцевих рукодільниць. Та нещодавня зустріч стала справді незабутньою. Просторий читальний зал ледве міг вмістити всіх охочих. Майстрині принесли свої останні вироби – і кімната ніби посвітлішала, розквітла від розмаїття веселкових барв. Рушники, картини, серветки, подушечки, гаптовані заполоччю, вишиті бісером  ікони – все це вабило зір, звеселяло душу, створювало святковий настрій. Всю цю красу створили умілі руки вишивальниць К.Ножки, К.Ситник, З.Карпенко, В.Шмагун, Л.Гриценко, В.Грабіної. Чудовий букет польових квітів виготовила з паперу Р.Івахненко.

Кожен любить рідний край по-своєму: хтось пише природу рідного краю пензлями на полотні, інший виводить мережки на канві, у когось думки лягають на папір – і ллється щира сповідь про найрідніше, найпотаємніше.

- Інакше вже не може бути, бо моя доля – рідні Гути,- зізнається Т.Буравська у вірші про рідне селище і його мешканців. Потаємними думками про найінтимніше поділилася Р.Івахненко. Мені ж випала нагода ознайомити присутніх із творчістю нашої землячки Наталії Чаговець, що нині проживає у Канаді, але дуже сумує за рідним краєм, за друзями-односельцями і свою тугу висловлює у щирих віршах. Збірки її поезій є в усіх бібліотеках селища, у її однокласників, з якими вона спілкується і донині.

Цього разу на свято завітали наші самодіяльні артисти на чолі з директором будинку культури Н.Горєловою. Їхні виступи були присвячені жінці-берегині роду: матері, дружині, коханій. Щедрими оплесками нагородили присутні виступ гурту «Криниченька», який виконав народні пісні, захоплювались виступами Ю.Лобойко, Н.Гущенко, тріо «Семицвіт», маленької україночки Н.Ільченко. Секретар селищної ради Н.М.Клименко тепло привітала жінок зі святами, побажала всіляких гараздів, здоров’я, натхнення у творчості.

Прозвучали поезії, відлунали пісні самодіяльних артистів, але нікому не хотілось залишати цю привітну залу. Дбайлива господиня пригостила всіх запашним чаєм і смачним домашнім печивом, а Н.Горєлова з акомпаніатором будинку культури Б.Герасименком організували справжній хор. Тож пісні лунали до самих сутінок.

Цей день справді став незабутнім. Настрій у всіх пречудовий. Спасибі за свято!

А.Єремєєва

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.