Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Любов до книги прищеплюють з дитинства…

Автор: alex від 7-03-2013, 13:00
  • 0

Любити книгу потрібно навчати дитину з самого малку. Спочатку це роблять батьки, а потім вони вчаться цьому в школі, бібліотеці. Майже 9 років Забродівська бібліотека-філія знаходиться в приміщенні Забродівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Це великий плюс для роботи бібліотеки, а також для молодших школярів.

Дуже приємно приходити вранці на роботу і бачити, як наймолодші читачі чекають, коли відкриються двері бібліотеки. А коли лунає дзвоник на перерву, майже всі вони поспішають до бібліотеки. Наймолодші школярі – найактивніші. Їм цікаво, чому книги стоять на різних полицях, що таке каталог і як ним користуватися. Вони полюбляють розглядати книжкові виставки, на яких експонати не лише книги, а й іграшки. Діти беруть активну участь у роботі «книжкової лікарні», різноманітних масових заходах, що проходять у бібліотеці. Хочеться особливо відзначити найактивніших – це учні 2 класу Ілля Колєснік, Іра Усата, Валерія Церковна, Вікторія Троценко. Вони майже кожного дня в бібліотеці. Їм подобається сам процес обирання книги, спілкуватися, допомагати…

А нещодавно учні 6-7 класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Найкращий читач України», І етап якого проходив у сільській бібліотеці. Школярі демонстрували знання прочитаної додаткової літератури. Кожен учасник презентував свою улюблену книгу, а журі – вчителі та бібліотекар – визначило переможця. Ним став учень 7 класу Андрій Драпалюк. Він отримав приз і матиме змогу взяти участь у ІІ етапі конкурсу, що пройде у Богодухівській районній бібліотеці.

Мені дуже хочеться побажати своїм улюбленим маленьким читачам зберегти любов до книги і пронести її через все життя.

 

І.Оніщук

завідуюча Забродівською

бібліотекою філією

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.