Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Замінити б дах…

Автор: alex від 26-02-2013, 11:00
  • 0

Коли ми завітали до Первухінського дитсадка, майже всі діти уже спали, тож ми не тривожили їхній сон, і поспілкувалися з завідувачкою закладу – А. Є.Березою про життя-буття садка.

Алла Євгеніївна повідомила, що сьогодні у ДНЗ  перебуває 26 дітей, всі вони – у різновіковій  групі. Причому відвідують садок діти не лише з Первухінки, а й Першотравневого. На черзі - іще п’ятнадцятеро дітлахів. Працює у ДНЗ одинадцять людей.

- На жаль, приміщення старе і непристосоване, тож розширюватися немає можливості, - говорить жінка.

Приміщення потребує капітального ремонту, поки що ж, за браком коштів, доводиться обходитися лише поточним, і той – своїми силами. Минулого року завдяки небайдужому спонсору вдалося замінити частину огорожі. За сприяння Ю.К.Саніна було замінено три вікна  (з 16-ти) у садку. Тепер найбільша проблема – дах, який протікає. Адже ще й весна не настала, а вже доводиться страждати через це.

Звичайно, і меблі, і іграшки теж потребують оновлення, осучаснення. Але це – вже потім. Хоча й зараз, завдяки батькам і небайдужим землякам, є  певні позитивні зміни.

Що стосується харчування, то сьогодні його вартість за день становить 12 грн. з яких лише 30% сплачують батьки.

ФОТОФАКТ У ТЕМУ

Шестирічний  Богдан Ручка (зліва) і Антон Кучков (справа), якому п’ять з половиною, задоволені, що тепер у них є нова сучасна шафа для одягу і особистих речей. Завдяки ДП «Лісове господарство» і особисто директору В.М.Нагорному з’явилася шафа у дитсадку. Тож за це вдячні Віктору Миколайовичу і діти, і дорослі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.