Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Х-Фактор у Шкільному містечку

Автор: alex від 15-02-2013, 14:05
  • 0

Ви вважаєте, що участь у Х-Факторі – недосяжна висота, нездійсненна мрія? Помиляєтесь! Це цілком реально! І учні Крисинського НВК, а якщо точніше, жителі Шкільного містечка „Вітрила мрій”, про це знають напевно.

Вже другий рік поспіль шоу „Х-Фактор” шукає таланти в нашому Шкільному містечку. І ось 1 лютого, одразу після теплої зустрічі з народним депутатом О.М. Біловолом, до нашої школи знову завітали майже справжні: серйозний і справедливий Ігор Кондратюк (Танянський Артем), крутий і невблаганний Серьога (Семенчук В’ячеслав), талановита красуня Ірина Дубцова (Бровкова Аліна) і просто незрівнянний Сергій Сосєдов (Луценко Артем). Ці зірки шоу-бізнесу по черзі представляли „своїх підопічних”, давали влучні й справедливі оцінки виступів кожного учасника. 

У цьому грандіозному проекті взяли участь всі співочі таланти нашого Шкільного містечка: від зірочок з 1 класу до мега – зірок з 11-го. Неймовірно яскраво і по-дитячому щиро заспівали Олексій Ширкунов та Альбіна Паніна  (1 кл.), сестрички Маша й Даша Коплик, а також другокласники в повному складі. Гарно поставлені голоси, артистичність та чудовий вибір пісень продемонстрували вихованці вчителя вокалу музичної школи ім. Борисова на базі Крисинського НВК Л.М.Лиховідової: Софійка Астаф’єва (3 кл.), Настя  Капустян (3 кл.), Настя  Саранча (4 кл.), Катеринка Капустян  (4 кл., до речі, гостя з Максимівської школи), сестрички Тетяна і Настя Цапенки  (8 та 4 кл.), Каріна Абіленцева (8 кл.), Юлія Нежид  (9 кл.).  Не обійшлося і без сучасних напрямків у музиці: Надійка Чуйко з друзями (4 кл.) продемонструвала дитяче R&B, Сергій  Книш та Макс Шпитальний (7 кл.) читали реп, а Євген  Книш з чарівними дівчатками (6 кл.) виконали російський варіант популярної пісні корейського репера PSY.  Яскравим і захоплюючим був також виступ тріо дівчаток з 5 класу: Насті Кучеренко, Марини Бондаренко та Катерини Нежид. А після пісні у виконанні Олександри Міхеєвої  „Плач, плач” хотілося чомусь не плакати, а гучно аплодувати! Анастасія Слюшкіна з 11 кл. виявила дивовижну схожість з Анастасією Стоцькою - і зовнішністю, й манерою виконання. Просто неймовірні вокальні дані й уміння впевнено триматися на сцені показала присутнім Сніжана Савко (11 кл.). А  коли на сцену вийшла Анна  Клеба (9 кл.), до речі, теж вихованка ДМШ ім. В. Борисова, вч.  І. Чубенко, - прихильники рок-музики (тобто майже вся школа) здійняли справжні овації!

І ось настала вирішальна мить – кожен учасник отримав диплом „по заслузі”. А заслуги були досить високі – дипломи лише І і ІІ ступеня! Це були оцінки нашої шановної суддівської четвірки. Але в нас був ще один, головний суддя – глядачі. І саме вони своїм голосуванням визначили переможців у номінації „Глядацькі симпатії” за кожною віковою категорією. Ними стали Софійка Астаф’єва, Настя Саранча , Євген Книш ,  дует:  Сергій Книш та Максим Шпитальний і Анна Клеба, які й отримали за свої старання солодкі призи!

Ви запитаєте, звідки я про все це знаю, адже серед глядачів мене не було? Справа в тому, що в цей час я на сцені дуже старанно вживалася в образ Оксани Марченко: вела шоу, задавала питання нашим учасникам, хвалила та підтримувала, як могла! Дуже сподіваюся, що всі залишилися задоволеними святом – і учасники, і глядачі, й судді. Вірю в те, що їх бажання дарувати людям свої таланти не згасне!

Юлія Грінченко,

слухачка Школи

юного журналіста

Переможці в номінації Глядацькі симпатії, члени журі

Фото на згадку

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.