Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


«Світле» свято енергетиків

Автор: alex від 21-12-2012, 08:00
  • 0

Свято енергетиків воістину можна назвати світлим. Адже вони працюють заради того, щоб в кожній оселі було світло, тепло, а отже, певною мірою і затишок. Хоча не так  рідко сьогодні можна почути незадоволення від людей – мовляв, недопрацьовують РЕМівці, трудяться вони часто на межі можливостей: і фінансових, і фізичних.

Без роботи, як-то кажуть, у РЕМівців день не минає. Невелика віхола чи злива - вони їдуть на аварії. А взимку і взагалі негода додає клопоту. Доводиться виїжджати на аварії і швидко усувати пориви, бо людей без електропостачання надовго не залишиш. Сьогодні богодухівські  РЕМівці обслуговують 1500 км повітряних ліній 0,4-10 кВт, 30 км кабельних ліній, 325 трансформаторних підстанцій, 2 розподільчих пункти 10 кВт. Віддалені чи маленькі села – усім однаково потрібна їхня робота. За словами начальника Богодухівського РЕМу С.М.Говорухи, кожен із працівників - відповідальний, інакше просто й бути не може. Адже оперативно ліквідувати пориви електроліній потрібно не лише для швидкого відновлення енергопостачання, а й для того, щоб обірвані дроти не стали причиною загибелі безневинних людей, котрі випадково можуть опинитися на місці аварії. Хоч іноді для цього треба подолати чималу відстань…

Сьогодні - вітання усім енергетикам з нагоди їхнього професійного свята, ветеранам цієї галузі. Нехай ваша праця приносить тільки радість та задоволення, а життєва енергія й оптимізм завжди будуть вірними супутниками. Міцного здоров’я вам, родинного щастя, добробуту.

Бригада Ульянівської дільниці електричних мереж.

Зліва направо: М.І.Адамський, С.В.Лазутін, В.В.Ємельяненко, О.В.Забашта,

сидять: А.О.Сіренко, М.М.Могилевський. А ще в цій бригаді працюють С.П.Щербак та М.М.Любицький.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.