Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Їм потрібна наша допомога.

Автор: alex від 4-06-2010, 22:34
  • 0
Їм потрібна наша допомога.


Тільки людина похилого віку може відчути на собі, як нелегко без підтримки і розуміння з боку молодших. Добре, коли поруч вдячні діти, онуки. Але далеко не у всіх така безхмарна старість. По-різному складаються життєві обставини, і один Бог знає, що кого чекає на схилі літ.
81-річна Н.Н.Сиротенко ніколи не думала, що доведеться доживати віку самотньо. Народилася і жила у Забродах, пережила війну, там працювала до пенсії. А вже чверть століття мешкає Наталія Несторівна у Кленовому. І хоча, дякувати Богу,сил ще вистачає, щоб потроху поратися по городу і господарству, та все ж без сторонньої допомоги не обійтися. І як же вдячна старенька, що в селі є соціальний працівник – А.С.Шетоха, яка дбає про таких, як Наталія Несторівна.
- Яке щастя, що приходить мені допомагати Алла, і принесе, що потрібно, і на кухні допоможе, і поприбирає, - говорить жінка. – Вона мені вже як дитина, переживаю, коли її довго немає.
А в Алли Савеліївни на території сільської ради 11 підопічних, і скрізь треба встигнути, кожному догодити. Судячи з вдячних відгуків, їй це вдається. Стареньким людям справді потрібна наша співчутливість і небайдужість.

На фото(зліва направо): А.М.Шитоха і Н.Н.Сиротенко

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.