Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Наші дороги

Автор: alex від 7-12-2012, 08:00
  • 0

Наші дороги  

Кожного дня сотні автомобілістів намагаються штурмувати залишки автодороги з м. Богодухова до сел. Гути. Які віртуозні віражі вони виробляють, коли  об’їжджають ями та вибої на цій, так би мовити, дорозі. А ми, автомобілісти, намагаємося оберегти наші диски та гуму від неминучої загибелі при проїзді на цій території! Чому ми, платники податків та інших зборів, в прямому розумінні, повинні вбивати свої автомобілі? Чому ми повинні вимальовувати віражі, наче на «Формулі-1», на звичайній дорозі? Чому ми повинні це робити?

За останні роки дорожнє покриття зовсім зносилося. Дорогу періодично латають, але цей косметичний ремонт зовсім не має сенсу. Цієї весни ями халтурно засипали та заховали за новою розміткою. Але за літо та початок осені ми отримали те, що мали до ремонту. З кожним днем ями стають все глибшими та ширшими! Цікаво, а ті, хто ремонтує дороги, несуть якусь відповідальність? Чому ремонту вистачає менш ніж на місяць? Може, економлять асфальт, щебінь та інші ремонтні матеріали? А може, матеріали неякісні? А куди дивиться наша районна влада? Вони тільки згадують про ремонт доріг у передвиборчій агітації. Вибори пройшли, і вони про все забули.

А ми тим часом кожного дня долаємо «смугу перешкод» та об’їжджаємо «дорожні капкани»!

                         Мешканці села Павлівка:

        О.Івах, В.Кравченко, М.Кунінець,

 О.Мамонтов, С.Церковний, М.Нікітюк

коментар з приводу

Ось такий лист від земляків отримала нещодавно редакція нашої газети. Звичайно, питання доріг – це питання №1 для всіх громад, та, власне, й для всієї України. І доти, доки не будуть виділятися на належному рівні кошти з державного бюджету, ця проблема так і лишиться невирішеною. Але ж питання є, і воно турбує всіх. Тож пропонуємо коментар з приводу листа голови Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлого:

- Хочу сказати чесно і відверто, що я особисто повністю погоджуюся майже з кожним словом листа і міг би підписатися теж під ним. Справді, ця ділянка дороги – саме серед тих, які в найгіршому стані по району. За сприянням у вирішенні цієї проблеми я неодноразово звертався і до обласної служби автомобільних доріг, і до Укравтодору. Мене, як і авторів листа, не влаштовує якість ремонту доріг. На жаль, немає механізму контролю за якістю виконаних ремонтних робіт на дорогах, оскільки це питання не належить до компетенції органів виконавчої влади і місцевого самоврядування. Відповідь служби автомобільних доріг одна:  «Немає коштів, щоб відремонтувати ділянку дороги капітально». Тому вони засипають цю частину холодним асфальтом або роблять так званий «зріз» старого асфальту. Цього звичайно, вистачає не те що на місяць, а, напевно, на тиждень.

Взагалі, усі наші дороги потребують ремонту, особливо кричуща ситуація, крім вказаної ділянки, на маршрутах до Корбиних Іванів, Сінного, Олександрівки, Кленового, по Шарівці. 

Адресатам листа і усім читачам газети хочу сказати: у мене є велике сподівання, що в наступному році роботи з ремонту доріг будуть вестися з початку року планово, з потрібною якістю і у потрібних обсягах. Принаймні, я буду цього вимагати.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.