Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Буде «Промінь» - буде сонце на Богодухівщині.

Автор: alex від 3-06-2010, 21:16
  • 0
Буде «Промінь» - буде сонце на Богодухівщині.


Не буде перебільшенням, якщо сказати, що такі керівники, як Анатолій Семенович Васенін, народжуються раз на сто років. Патріот рідної богодухівської землі, хлібороб з діда-прадіда, Анатолій Семенович з юних літ знав, що його життя буде пов’язане з найсвятішим-хлібом і землею. І ось уже майже сорок років цей «міцний господар», як з гордістю його  називають у рідному краї, є справжнім взірцем керівника сільськогосподарського підприємства. Керівника, який власною працею і наполегливістю довів, що і в часи нестабільності та економічної скрути можна не лише зберігати минулі показники, а й нарощувати позиції і в рослинництві, і в тваринництві. Безперечно, нелегка його справа, до того ж – відповідальна й інколи невдячна, та все ж Анатолій Семенович  ніколи не  нарікає на труднощі, а впевнено і сміливо з ними бореться. Не звик він чекати від когось допомоги, головним життєвим кредо обрав вислів «Только идущий осилит дорогу».
Не один рік  сяє на Богодухівщині «Промінь», і серед усіх господарств світить чи не найяскравіше. Високі врожаї, стабільна робота тваринницької галузі - не  кожен керівник може сьогодні похвалитися такими досягненнями. Та найбільше його досягнення і результат- людська шана і визнання. І це невипадково. У господарстві по-справжньому піклуються про своїх працівників: пенсіонерів з пошануванням проводжають  на заслужений відпочинок, а молодь заохочують до плідної роботи на благо господарства, а, значить, і самих себе, своїх земляків. Стільки, скільки вкладає коштів у соціальний розвиток свого і сусідніх сіл Анатолій Семенович-не вкладає жодне підприємство. Водопостачання, допомога дитсадкам, школам, розвиток спорту, підтримка соціально незахищених земляків - про все дбає А.Васенін, до всіх добрих  справ докладає своє серце і щедру руку. І робить це щиро, без  очікувань на подяку чи нагороду. Таким його зростили батьки, такими він виховав і трьох своїх синів.
Анатолій Семенович – з малочисельної когорти тих людей, які всього себе віддають без останку іншим, які горять добрими справами і запалюють своїм вогнем тих, хто поруч. Власне, Анатолій Семенович і є тим Променем, який запалює яскраве сонце над Богодухівщиною.  Сонце визнання, меценатства, дорідних  врожаїв і доброзичливості. Поки є такі люди-доти не всихатиме криниця добра і світла на нашій рідній землі.
Як би там не було, які б випробування не надсилала нам доля, людина завжди повинна лишатися людиною. І у кожного має бути свійпромінь, принаймні в душі-так вважає А.С.Васенін. І з ним не можна не погодитися.
З нагоди славного ювілею, яке відзначатиме завтра,  – щирі вітання  Анатолію  Семеновичу і найкращі побажання. Всіляких  Вам гараздів, здоров’я, родинного щастя, здійснення заповітних мрій, оптимізму, нових звершень і нових перемог.
                                    
 Л.М.Шерстюк, голова профспілки:
- Працюю з  Анатолієм    Семеновичем з 1989 року і знаю його добре. Нашому господарству дійсно пощастило з керівником. Це надзвичайна людина, якій небайдужа доля кожного його працівника ,земляка. Усіх вислухає, допоможе.
 Не залишає без допомоги школи-Полковомикитівську, Губарівську, Гутянську, Матвіївську, дбає про розвиток спорту на селі,підтримує молодь. Ми безмежно вдячні Анатолію Семеновичу  за його добре серце і щиру душу і від імені усіх земляків шлю щирі вітання з нагоди його славного ювілею і найкращі, які є на світі, привітання.
 
 С.В.Гаврик, друг, однопартієць:
- Я з гордістю можу сказати, що Анатолій Семенович- мій щирий і вірний друг. Ми з ним дружимо чверть століття. У роботі наше господарство «Ульянівське» завжди рівнялося на передовий «Промінь», як керівник я намагався перейняти досвід у трохи старшого колеги, його передові технології і нові методи. Як з’ясувалося, у  нас навіть був спільний взірець для наслідування, професор сільгоспінституту ім.Докучаєва, в якого ми вчилися- Михайло Архипович Бобров.
  Анатолій Семенович- справжній керівник, професіонал і просто гарна людина-а таке поєднання зустрічається нечасто. Хочу від душі побажати ювіляру наснаги на довгі роки, молодечого запалу і здоров’я. 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.