Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Наші учні - наша гордість

Автор: alex від 27-11-2012, 11:00
  • 0

Під час виїзду до Хрущової Микитівки ми побували і в сільській школі, поспілкувалися з її директором Людмилою Павлівною Грінченко.

- Наша школарезультат співдружності і співпраці з сільською владою, адміністрацією району, відділу освіти, батьками, - говорить Людмила Павлівна. - В школі працює невеликий, всього 11 вчителів, але дружній, згуртований колектив. Більшість учителів – наші ж випускники. Усі свята, радісні і сумні події ми ділимо на всіх. Нам добре і весело разом. День вчителя, Міжнародний жіночий день, День Захисника Вітчизни, новорічні свята, дні народження колег, зустрічі з випускниками намагаємося організувати і провести якнайкраще. Педагогічний колектив школи бере активну участь у справах рідного села. Ми радіємо за наше село і наш район і вважаємо, що в цьому є і частина нашої праці. Адже зусиллями педагогічного колективу і учнів підтримується в належному стані обеліск Слави, буяє квітниками і вабить прохолодою дерев та чистотою територія нашої школи.  На День села, День Незалежності, День Перемоги та інші свята ми завжди разом із учнями та їх батьками - і в цьому наша сила.

Наші школяріактивні учасники всіх районних олімпіад і всіх спортивних змагань, є неодноразовими їх призерами. Учні – наша гордість. Майже щороку вони входять до десятки кращих. Та й школа в районному рейтингу за минулий навчальний рік входить до першої десятки. Учень 6 класу Максим Хирний – переможець Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей-2012» у номінації «Літературні твори».

Педагогічний колектив Хрущово-Микитівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів намагається виховувати людей гармонійних і освічених, національно свідомих і компетентних, які вміють відстоювати свою думку і розуміти іншого.

А ще ми дуже вдячні нашим батькам, голові батьківського комітету М.О.Єсьман, членам батьківського комітету В.М.Сукач, О.М.Сукач, нашим спонсорам: керівнику підрозділу Б-1 ТОВ «Трайгон Фармінг Харків», Р.В.Чеботарьову, а також С.В.Хирному, О.Д.Гробову за активну участь в житті школи, матеріальну підтримку всіх наших починань.

Хотілося б сказати, що в школі працює сімейна династія Грінченків: Людмила Павлівна – директор, змінила на цій посаді свого чоловіка, нині покійного, Валерія Івановича, а їх доньки: Оксана Валеріївна – вчитель української мови та літератури, Тетяна Валеріївна – вчитель математики.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.