Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Дружно, всім колективом

Автор: alex від 23-11-2012, 15:00
  • 0

Саме так дружно, всім колективом святкували День працівників сільського господарства у Шарівці у підрозділі Б-1 «Трайгон Фармінг Харків». А ще на урочистості у місцевому будинку культури, були запрошені не лише працівники сільгосппідприємства, а й пайовики господарства, ветерани війни та праці, всі охочі жителі селища.

Цьогоріч у Шарівці вирішили продовжити давню традицію відзначати свято всією громадою. Тому у селищному клубі було людно – зала була заповнена майже вся. А біля входу до будинку культури усіх вітала чарівна «господиня» свята – кухар господарства В.І. Гробова, яка пригощала усіх гостей смачною польовою кашею. 

Розпочалося святкування з привітань гостей свята короваєм, випеченим з борошна зерна урожаю-2012. Керівництво господарства  - С.М.Черченко, О.А.Тимофіюк та Р.В.Чеботарьов подякували усім, хто так чи інакше доклав зусиль, аби цей урожай виростити. Роман Володимирович, керівник підрозділу Б-1, подякував і сім’ям працівників господарства, які завжди підтримують своїх трудівників. Адже «надійний тил» - це запорука успіху у будь-якій справі. Ну а потім розпочалася урочиста частина нагородження трудівників. Грошову премію за самовіддану працю отримали М.С.Явтушенко, С.М.Кмечак, С.П.Кириченко. Грамотами відзначено трудові досягнення О.А.Шашка, А.О.Фоміна, О.М.Шевеля, С.С.Приступенка, Ю.Б.Красовського. Подяку також отримав керівник підрозділу Р.В.Чеботарьов.

Не забули цього дня про ветеранів:

- Вони – наша гордість. Ми щиро вдячні кожному і вклоняємося кожному, хто присвятив своє життя роботі на землі, - зокрема зазначив голова профспілки А.В.Литвиненко. На знак пошани подарунки отримали І.А.Авер’янов, М.Д.Коломієць (фото 2), М.П.Скубай, П.С.Тищенко, П.І.Носов, П.П.Кириченко, М.І.Олексієнко, І.З.Шевченко, П.Д.Шауро.

Привітати цього дня працівників господарства і просто своїх односельців прийшли отець Олександр і селищний голова М.О.Носова. Марина Олександрівна також зазначила, що завдяки співпраці з господарством в нинішньому році чимало зроблено для закладів соціальної сфери селища – клубу, дитячого садка, бібліотеки, освітлення вулиць. Господарство допомагає своїм пайовикам, вчасно з ними розраховується за оренду землі.

Концерт, який підготували місцеві аматори, став чудовим продовженням урочистої частини. Адже творчі колективи селища – знані в районі та області. Шарівське свято працівників сільського господарства вдалося.

На святкуванні Дня працівників сільського господарства у районному будинку культури

Подяку голови районної державної адміністрації та голови  районної ради отримав агроном підрозділу Б-1 В.Ю.Мулік.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.