Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Перші помічники громади

Автор: alex від 23-11-2012, 10:00
  • 0

І це дійсно так. Уже який рік поспіль О. Л. Ширіня та М. В. Курков є постійними помічниками Червононивської сільської ради.

У міру своїх можливостей вони допомагають сільському голові Г. М. Куриленко вирішувати питання соціального, культурного напрямків тощо. Необхідно розчистити дорогу взимку – Михайло Вікторович Курков завжди напоготові. Допомагав він і в розбудові башти. Взагалі, жодне свято на селі не обходиться без спонсорської допомоги цих чоловіків.

А як раділа малеча новому дитячому майданчику, який встановили у с. Червона Нива Олександр Леонтійович Ширіня разом зі своїм зятем Сергієм Володимировичем Панфіловим!

Саме таким людям, які керуються правилом «не обіцяй, а роби», хочеться говорити щире спасибі, бажати міцного здоров’я і успіху в усіх починаннях.

Зараз помічники разом з головою працюють над вирішенням наболілої проблеми – ремонт дороги по вул. Ветеранів Праці. Звісно, це питання не одного дня та й місяця. Однак є сподівання, що дорогу все-таки облаштують, і селяни матимуть змогу ходити до сільської ради, «не перелітаючи багнюку».

- Я безмежно вдячна за постійну допомогу своїм помічникам, - говорить Червононивський сільський голова Г. М. Куриленко.  – Добре, коли є одна команда – команда однодумців, які вболівають за свій рідний край, його мешканців. Вважаю, лише разом можна більш-менш допомагати одне одному. Головне – бути небайдужим

Зліва направо М. В. Курков та О. Л. Ширіня

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.