Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ним пишається Степне

Автор: alex від 6-11-2012, 10:10
  • 0

У кожному селі і селищі є люди, якими по праву пишається громада. У Степному їх чимало, багато, на жаль, уже покійні. Свого часу це село, яке й зараз ніхто інакше як «Карла Лібкнехта» не називає, «гриміло» чи не на всю Харківщину  та й сусідні області як зразкове насіннєве господарство. Слава про місцеву цибулю линула далеко, ця  культура стала своєрідною візитівкою села. Та й тваринницька галузь мала певні здобутки. Доярки і механізатори радгоспу імені Карла Лібкнехта постійно з’являлися на шпальтах не тільки районної преси.

Радгоспу давно немає, та й ферми, інших будівель теж. Аж боляче стає, коли бачиш пустирі на тих рідних місцях, де колись бурлило життя…  Але лишилися люди, які прославляли радгосп, які мають нагороди і якими пишаються земляки. Один з них – В.Г.Фатєєв, трудовий стаж якого становить 40 років. Все своє свідоме життя Віктор Гаврилович трудився механізатором, був передовиком, за здобутки має орден Трудового Червоного Прапора.

Під час війни їхня родина з Донбасу переїхала на Харківщину, оселилися у Степному. Й так уже майже 70 років живе на цій землі, яка стала рідною. Віктор Гаврилович закінчив Зарябинську школу, у 1953- 1954-му  навчався у Ворошиловградській школі механізаторів. По її закінченні повернувся у Степне. За ці роки працював і на «СХТЗ-НАТІ», і на «ХТЗ-7», «ЮМЗ», «МТЗ-2». «Хоч і доводилось інколи працювати з 3-ї ранку до пізнього вечора, все ж радість якась була, впевненість у завтрашньому дні», - з ностальгією згадує ті часи земляк.

У розмові пригадав Віктор Гаврилович і товаришів по роботі –механізаторів, які славно трудилися у радгоспі. Це – М.П.Глітко, уже покійні К.А.Мальченко, А.А.Мальченко, М.П.Пазущан та ін.   

Від душі хочеться побажати ветерану праці, передусім, здоров’я. Праця земляків старшого покоління –це приклад справжнього служіння своїй землі, і ми маємо шанувати і пам’ятати тих, хто, не покладаючи рук, трудився для нас з вами.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.