Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


День села Степному

Автор: alex від 6-11-2012, 09:00
  • 0

Нещодавно для всіх жителів Степного відбулася важлива подія –  вся громада святкувала День села.

До цього дня готувались з хвилюванням, адже це свято проводилось у селі вперше. Оскільки це була не ювілейна дата, вирішили провести святкування, як кажуть, у вузькому родинному колі, громадою.

І ось – урочистий день, сільчани зібралися у центрі села, біля пам’ятника. Земляки - в очікуванні, діти – хвилюються перед виступами.

Ведучими на святі були завідуюча СБК  І.І.Яковлєва та завідуюча бібліотекою-філією Т.А. Огер.

За традицією, перше слово надали голові сільської ради  В.Д.Огер. Валентина Дмитрівна поздоровила всіх зі святом, згадала історичне минуле села, побажала добра, достатку, щастя, здоров’я та гарного відпочинку.

За доброю традицією, була оформлена виставка виробів умільців села, де були представлені вишиванки та в’язанки О.І. Мальченко, картини М.С. Каплоуха та В.Ю.Толстоп’ятова.

У програмі свята був концерт місцевих аматорів.

Вітали цього дня найстарішу жительку села Степне Яковенко Ольгу Василівну, яка народилася у 1926 році на х. Гарбузи. Тут проходило її дитинство, рано довелося пізнати важку працю, а роки юності припали якраз на період війни. Тож можна лише уявити, як несолодко жилося найстаршій землячці. Все  життя, півстоліття, трудилася у радгоспі імені Карла Лібкнехта, у рослинницькій та тваринницькій бригадах. За сумлінну працю нагороджена орденом «Знак Пошани».

Вітали також матусь, які в цьому році народили маля. Це – І.В. Козлюк та Т.І.Толстоп’ятова. Для них звучали вітання, були і подарунки для дітей.

Кожного місяця якась із сімей села святкує дату подружнього життя. І так трапилося, що День села співпав із датою подружнього життя родини Огерів - сільського голови Валентини Дмитрівни і її чоловіка Віктора Михайловича. З цим прекрасним святом своїх батьків привітала донька Альона та  разом з І.І.Яковлєвою заспівала пісню-подарунок.

Споконвіку Степне славилось трудівниками, тож кращих з кращих теж згадали на святі.

Не забули і про людей, які брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, їх теж привітали з  Днем села.

Свято тривало, звучала музика, всіх жителів і гостей села вітали піснями, і – смачним короваєм.

А наприкінці святкування сільський голова подякувала людям, які брали активну участь у підготовці до свята -керівникам господарств, підприємцям: В.М.Горло, Т.М. Євтушенко, А.О. Мусієнку, О.Ф. Панову, О.М.Салову, І.І.Яковлєвій.

Свято продовжилося дискотекою для молоді. Але сільчани ще довго не хотіли розходитися по домівках – так хотілося якнайдовше насолодитися святковим настроєм і піднесеністю

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.