Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Радісна подія у Таверівці

Автор: alex від 30-10-2012, 08:39
  • 0

Нещодавно сталася непересічна і радісна подія для жителів Таверівки Кленівської сільради. Тут завершили газифікацію та запалили «блакитний вогник». Село - одне із тих, в якому було зроблено, як-то  кажуть, півсправи. Була розводка по населеному пункту, зроблені деякі роботи. Але… Оте «але» сповнювало сільчан буденними турботами – де дістати дров та вугілля, як їх привезти додому. Бо епопея з підведенням газу до села тривала більше п’яти  років. Та тепер в оселях таверівців нарешті з’явився газ.

Привітати жителів села з цією подією приїхали голова райдержадміністрації В.М.Бєлий, начальник Богодухівського управління газового господарства П.І.Фінько, перший заступник голови РДА О.І.Кириченко, голова Кленівської сільради О.І.Ярошенко, директор ТОВ «Індіго-груп» В.М.Говоруха.

- Сьогодні ми приїхали у ваше село і побачили ваші щасливі обличчя. Зовсім скоро ви відчуєте те тепло і комфорт, які принесе у ваш дім і родину газ.  Це не може не радувати, - зазначив голова РДА у вітальному слові.  - Для маленького села поява цього блага цивілізації — як друге дихання. У Таверівці немає великих підприємств, ні заробітків, але є інше багатство — чарівна природа, чисте повітря. Відтак і шанси стати дачною місцевістю, - зокрема зазначив Володимир Миколайович. До того ж В.М.Бєлий висловив подяку всім, хто  допомагав у реалізації цього великого проету. За вагомий особистий внесок у вирішенні питань будівництва газопроводу, активну участь у громадському житті села та з нагоди пуску газу в с.Таверівка почесною грамотою райдержадміністрації та райради нагороджено директора ТОВ «Індіго-груп» В.М.Говоруху та місцевих активістів Є.П.Богданова,  О.О.Ген, А.І.Новікова. Від Кленівської сільради вручили подяку П.І.Фіньку. Сільський голова О.І.Ярошенко від імені своїх земляків подякував усім і запросив учасників та гостей свята нарешті запалити “блакитний вогник”. І ось він – довгоочікуваний момент урочистого пуску газу – радість, яку сільчани чекали так довго. Ну а потім, традиційно, було святкування цієї події усім селом.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.