Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Доземний уклін тобі, воїну-визволителю!

Автор: alex від 26-10-2012, 09:00
  • 0

Саме такими словами хочеться розпочати цю розповідь. Адже сказати спасибі кожному, хто відстоював у 1941-1945-х роках нашу свободу, незалежність, визволяв рідну землю від фашистських загарбників, ми уже не в змозі. Та подякувати ветеранам і вклонитися братським могилам ми не лише маємо можливість, а й просто зобов’язані.

Нещодавно таку нагоду мали і жителі Гут. Саме цього дня у селищі відбувся урочисто-траурний мітинг, присвячений річниці визволення України, та перепоховання загиблого воїна – рядового радянської армії, останки якого знайшли в лісі на території селищної ради. На жаль, як і в більшості випадків, встановити сьогодні ім’я та прізвище солдата не вдалося – збереглося вкрай мало артефактів. Та й встановити рік загибелі теж, звичайно, неможливо – чи то був сумний 1941-й, чи кровопролитний 1943-й. Час забрав усі шанси це з’ясувати… Майже через 70 років після смерті червоноармієць знайшов свій останній спочинок в братській могилі селища.

Віддати почесті загиблому бійцю прийшли пересічні жителі Гут, вчителі та учні школи, ветерани. Отець Ростислав відслужив поминальний молебень по загиблому. Приніс квіти разом з родиною до братської могили і С.В.Ручка – житель селища, який віднайшов місце загибелі військового. Від місцевої ради В.І.Дьомін вручив подяку земляку за активну участь у перепохованні останків загиблого визволителя. В заходах також взяли участь заступник голови райдержадміністрації О.В.Сизоненко, завідувач сектора культури РДА А.М.Волошко та представники військкомату та МНС.

Доземний уклін невідомому солдату, усім, хто поліг на полях Великої Вітчизняної, спасибі ветеранам за мирне небо над Батьківщиною та щирі вітання усім землякам з нагоди 68-ої річниці визволення нашої країни від німецько-фашистських загарбників! Це дійсно свято зі сльозами на очах. Згадаймо усіх, хто здобував Перемогу

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.