Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


В.А. Шовковий: «Успіх підприємства залежить, передусім, від людей»

Автор: alex від 12-10-2012, 09:29
  • 0

Будь-яке господарство – це, перш за все, люди, які в ньому працюють. Адже усі досягнення, здобутки – усе робиться руками. Не в прямому сенсі цього слова, але все ж таки всі добре розуміють, що головне – це працівники - віддані своїй справі, які люблять  свою роботу, трудові будні. З цим погоджується і Василь Андрійович Шовковий – керівник господарства СВК ім. Каразіна:

- Успіх підприємства, будь то сільськогосподарське чи промислове, залежить від людей. Звичайно, багато в чому показники залежать від нової техніки. Ніхто не сперечається. Але завжди на першому місці були, є і будуть тільки люди.

У сільському господарстві можна відпочити лише взимку, бо в інші пори року в селян безліч турбот. Але все-таки жовтень вже зменшив темпи польових робіт. Тож у господарстві, коли ми його відвідали, кожен неквапливо займався своєю справою. Хоча, говорить Василь Андрійович, ще в переддень, робота тут кипіла, бо гарна видалася днина.

Володимир Степанович Пітя (фото 1) того дня саме був у полі. На часі – підготовка ґрунту під майбутній посів. І хоча на перший погляд поспіху в роботі чоловіка немає, за зміну, говорить керівник господарства, він обробляє близько 50 га. А за добу зі змінником-однофамільцем Миколою Васильовичем Пітею - близько 100. Володимир Степанович родом з Івано-Шийчиного, в Павлівці живе близько 8 років. Стільки ж трудиться у сільгосппідприємстві. Він механізатор – у 1985-му закінчив СПТУ-51. Тож робота завжди є: і в жнива, і після збору урожаю.

А от Анатолій Іванович Жила (фото 3) зараз оператор на очисній ЗАВ-20. Він дбає, аби добре працював зерноочисний комплекс, який переробляє за день тонни зерна, підбирає під кожну культуру інше решето, щоб відібрати добірне та якісне зерно.
Як говорить сам чоловік, назва у професії сучасна, а от суть та, що і «…дцять» років тому – аби урожай був чистим і якісним. Анатолій Іванович – представник трудової династії. Його батьки свого часу працювали у сільгосппідприємстві, а вони з братом продовжують тут трудитися і сьогодні. Чоловік – один із «трудових старожилів» господарства – прийшов сюди аж у 1976 році.

Юрій Миколайович Ножка (фото 2) на початку місяця відзначив свій особистий ювілей – 50 років. Із них 27 він у господарстві. Нині чоловік працює водієм, возить зерно від очисної. За цей сезон Юрій Миколайович перевіз близько 5 тисяч тонн збіжжя.

- Усі наші працівники, - говорить В.А.Шовковий, - достойні, трудолюбиві люди. То раніше були часи, коли боролися з, так би мовити, «туніядцями». Нині все змінилося. Працювати залишаються лише відповідальні. Я ручаюсь за кожного свого співробітника. Звичайно, трапляються робочі ситуації, всякого буває, як і в кожнім колективі. Втім, всі - а це понад 70 чоловік - працюють на результат. Частина з них зайняті у тваринництві – адже утримуємо близько півтори сотні корів, - продовжує Василь Андрійович.– На даний час ми посіяли озимі на площі 700 гектарів. Отримали гарні сходи, дякуючи погоді. Цієї осені вона добре посприяла. Весною, як і зазвичай, плануємо сіяти кукурудзу, сою, соняшник. Нині зібраний урожай потроху реалізовуємо. Але все ж таки чекаємо стабільної ціни на збіжжя,  селянам потрібна відповідна ціна на зерно. Тоді можна придбати нову техніку та обладнання, поновити матерільнотехнічну базу. Адже аби отримувати хороші врожаї, треба йти в ногу з часом, застосовувати нову техніку та технології і, зрозуміло, мати відмінний колектив

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.