Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ігровий майданчик - у Сінному (6 фото)

Автор: alex від 26-09-2012, 09:35
  • 0

Ні для кого не секрет, що активні ігри на свіжому повітрі зміцнюють організм малюків і корисно впливають на його органічний розвиток. Але вкрай важливо, щоб маленькі бешкетники мали спеціально облаштовані місця, де вони зможуть цікаво та безпечно використати свій вільний час. Відтепер таку можливість мають діти села Сінного.

Нещодавно в Сінному урочисто відкрили ігровий майданчик для сільської дітвори. За результатами обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє», саме це село стало переможцем. Привітати жителів громади з такою значущою подією приїхали перший заступник голови Харківської обласної ради О. Олешко, голова Богодухівської райдержадміністрації В. Бєлий, голова Богодухівської райради Д. Тризна, наш земляк О.Біловол.

Звертаючись до жителів Сінного шановні гості, зокрема, зазначили, що для нас, дорослих, найбільша радість — бачити дітей здоровими, щасливими і задоволеними. «На святі відкриття сьогодні  багато батьків з дітьми, бабусь, і це тішить, - говорили вони у своїй промові. – Впевнені, що цей ігровий майданчик стане місцем цікавого і змістовного дозвілля для малечі…  І надзвичайно приємно, що Сіннянський сільський голова Л. Білуха переймається проблемами мешканців села і бере активну участь у їх вирішенні».

Також керівники району наголосили на тому, що Богодухівський район і надалі з метою розвитку своїх населених пунктів буде активно брати участь у різноманітних проектах і конкурсах.

У свою чергу, Л. А. Білуха подякувала гостям за розуміння і підтримку її прагнень, висловила вдячність сільській громаді – за ентузіазм в допомозі благоустрою майданчика. До того ж зауважила, що в подальшому працюватиме над облаштуванням ігрового майданчика.

Слід сказати, що така подія була не лише урочистою, а й святковою. Усіх присутніх того дня радували піснями й танцями вихованці Богодухівської музичної школи (відділення – естрадний спів, кер. О. Козловська та О. Бараннік)  і танцювальний хореографічний колектив «Надія» (кер.Н. Церковна).

Тож відтепер на ігровому майданчику в Сінному щодня лунатиме дитячий сміх та гомін, адже малеча має спеціально облаштоване місце для розваг, тож із задоволенням проводитиме тут своє дозвілля

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.