Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


У рідному краї і небо безкрає…

Автор: alex від 25-09-2012, 12:30
  • 0

З великим задоволенням читали в нашій районці розповіді про святкування Дня села в багатьох населених пунктах району. Цікаві, змістовні розповіді  розповіли нам про любов жителів цих сіл до своєї рідної землі. В нашому селі Шийчине – одна вулиця і два провулки, загалом, понад 60 дворів. Історії виникнення і дати заснування ми не знаємо. В книзі М.С.Бєляєва  «Наш край - Богодухівщина» наше село згадується, але немає точних дат. Тож і вирішили ми започаткувати День села на свій розсуд.

До дня визволення села від німецько-фашистських загарбників, 7 серпня, ми отримали подарунок від Сіннянської сільської ради – вуличне освітлення. Ми всім селом провели суботник, підготували майданчик і 19 серпня, на свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, зібралися на День села.

В центрі лунала музика, милували око фіалки і кактуси на виставці хатніх квітів, а “на тім рушникові”  оживало все знайоме до болю з різних регіонів України – від Сумщини до Карпат. Диву давались дитячим витворам Вані Легкого, Владика Харченка, Саші Коваля, Юлі Чирик, Олега Легкого,  Альоші Філона, Аліни Кожуріної, Крістіни Козар, онуки Маші діда Івана. В їхніх поробках в Шийчине «завітали» Алла Пугачова, Максим Галкін, Пилип Кіркоров.

Цілий натовп зібрався біля виставки світлин. Люди впізнавали себе, батьків, знайомих, будинок початкової школи; тут можна було побачити і пригадати, яка риба ловилась в р. Мерло.

Багато гостей з’їхалося до нас із Забродів, Москаленок, Курилів, Сінного. Привітали нас і поважні гості: голова райдержадміністрації В.М.Бєлий, голова райради Д.К.Тризна, наш земляк О.М.Біловол, голова Сіннянської сільради Л.А.Білуха. Завітав в цей день до села і отець Максим, благословив село і освятив  мед, овочі та фрукти. Цікаві концертні номери подарували господарям свята аматори з районного будинку культури.

Столи просто неба ломилися від наїдків, приготованих місцевими господинями. Частували тут всіх бажаючих і гостей: вареничками з сиром, та ще й у сметані від Галі Легкої, кулішем та пиріжками від Люби Уманської, до смаку усім були і млинчики Оксани Харченко. Смачно пахло шашликами. Діти бавились на атракціонах, смакували морозиво, солодкою ватою.

Вітав односельців і козак Мамай, він же привіз на День села знамениту гоголівську Солоху. Село гуляло, танцювало на дискотеці, організованій РБК. А коли зовсім стемніло - небо зірвалося небаченим феєрверком.

Жителі села щиро дякують голові Сіннянської сільської ради Л.А.Білусі, нашій квартальній Світлані Опришко та її чоловіку Олександру за це свято, гарні починання та турботу про добробут громади; фермерському господарству «Шубське» за надану матеріальну допомогу, всім, хто був з нами разом  в цей день. Низький вам уклін, добрі люди, злагоди, миру і процвітання.

 

 

Від вдячних жителів села -

Лідія та Світлана Опришко

Просто неба працював  Шийчине-бар ”Лілія”. За ”стійкою бару” - Тетяна Кожуріна

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.