Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Дякую громаді

Автор: alex від 12-09-2012, 15:29
  • 85

Нещодавно жителі с. Горького  С.Баланівської  сільської ради святкували День села . Свято відбулося на славу, такого давно не було в цьому селі.

Тож хотілося б висловити щиру вдячність всім, хто брав участь у підготовці і проведенні цього свята, самодіяльним аматорам з Богодухівського РБК (дир.Н.Г.Церковна), Петропавлівки, Сазоно-Баланівки, учням місцевої школи. Особлива подяка О.М.Біловолу та його дружині Т.В.Біловол за щедрий подарунок, щирі вітання, а також голові райдержадміністрації В.М.Бєлому і голові райради Д.К.Тризні, отцю Максиму за те, що завітали до нас і привітали горьківців зі святом села.

А 24 серпня на районному святі на честь 21-ї річниці незалежності України С.Баланівська громада підготувала так своє «Селянське подвір’я», що кращим від нього було лише міське Богодухівське. Всі жителі громади доклали зусиль до оформлення своєї експозиції. Кожен житель С.Баланівки і Горького вніс свою часточку, щось підготував до цього свята, і їх подвір’я компетентне журі визнало найкращим серед сільських. Тож низький уклін всім жителям громади за їх допомогу, небайдужість, завзяття, всім керівникам підприємств, розташованих на території С.Баланівської ради. Спасибі керівнику ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» (підрозділ «Б-2») К. М. Касьяненку за надання транспорту. Бажаю всім добробуту і любові, тепла і затишку, спокою і впевненості у завтрашньому дні.

            

 

Є. Малайдакова,

С. Баланівський

сільський голова

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.