Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


День села у Шарівці

Автор: alex від 19-08-2012, 12:41
  • 0

Чим дивує завжди Шарівка? Звичайно ж, творчими талантами. Справді, до Шарівки не треба запрошувати ніяких, так би мовити, чужих артистів - місцева самодіяльність у селищі на такому рівні, що позаздрить будь-який інший населений пункт. І святкування Дня селища довело це в черговий раз. 

Минулий номер нашої газети розповідав про шарівську самодіяльність, яка гідна найкращих і найщиріших слів  вдячності. На перший погляд може навіть здатися, що тут співає і танцює все селище - так тут багато співаків і танцюристів. Тому й концерт пройшов, як кажуть, на одному подиху. У сільському клубі не було де яблуку впасти – і місцеві, і гості з захопленням спостерігали за дійством.

Селищний голова М.О.Носова, вітаючи земляків, відзначила внесок кожного жителя у розвиток громади, подякувала тим, хто постійно допомагає селищу. Марина Олександрівна розповіла історію Шарівки, якій вже 312 років. Сьогодні тут проживає більше 2000 мешканців, з яких 210 (!) –дітей. Розповіла очільниця громади і про тих, хто стояв біля витоків створення селищної ради, хто її очолював у різні роки. Особливі слова вдячності звучали на адресу М.О.Бондаренка, який головував більше 20 років. Слід сказати, що 19 серпня святкували не лише День селища, а й ювілейний, 90-й, день народження селищної ради. Так, саме у 1922 році в Шарівці було створено комітет незаможних селян, на основі якого і було створено раду. Першим головою комітету був Ф.І.Таран. Звичайно, сьогодні повноваження і функції селищної ради значно розширилися, але головне завдання - допомагати громаді – лишилося незмінним.

З привітаннями і найкращими побажаннями до жителів Шарівки звернулися почесні гості – голова Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлий та голова райради Д.К.Тризна. Відзначили, що селище має давню історію, подарувало світу відомі імена, зокрема, бандурист Василь Ємець прославив Шарівку на увесь світ. Очільники району наголосили, що Шарівка з її історією, людьми є справді осередком національно-культурної спадщини Богодухівщини зокрема і України взагалі. А Шарівський палац – то не лише окраса нашого краю, а й перлина країни. В.М.Бєлий і Д.К.Тризна відзначили Подяками шарівчан, які зробили вагомий внесок у соціально-економічний розвиток селища, сприяли поліпшенню добробуту громадян (фото 2). Зокрема, Подяками  було відзначено: С.О.Бабак, М.О.Бондаренка, О.О.Калмик, В.Я.Кохана, Н.Л.Красовську, О.М.Максименко, П.О.Мороза, Л.Г.Попову, М.І.Юхна.

Серед почесних гостей були також наш земляк, академік, доктор медичних наук О.М.Біловол та його дружина, Почесний президент Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» Т.В.Біловол. Олександр Миколайович і Тетяна Володимирівна щиро вітали земляків, висловили впевненість у щасливому майбутньому Шарівки і її жителів. За сприяння цих добрих людей у СБК тепер є сучасна музична апаратура, а, отже, і концерти шарівських артистів стануть ще кращими!

Зі сцени лунали слова вітань усім, хто повсякчас дбає про розквіт селища, хто є справжнім патріотом. М.О.Носова щиро дякувала землякам, кращим з кращих було вручено грамоти, квіти, подарунки (фото 1). Так, найкращими шарівськими умільцями було визнано О.В.Захарчук, О.Н.Чупову, Л.І.Бикову, Є.В.Штрат, А.П.Чос, А.І.Надженко, Н.Синєпол, О.М.Павленко, учнів Шарівської школи (директор Л.Є. Бабак). В номінації «Краса навколо нас» перемогу отримали А.І.Безрук, М.О.Бондаренко, В.П.Олексієнко, О.С.Коломієць, Т.Г.Твердохліб, Г.П.Твердохліб, Л.О.Кобзарєва. Було також відзначено шарівські «золоті руки», які виготовляють вироби з дерева і лози, – О.П.Суботу,  В.Я.Юхна, Ю.М.Юхна. В номінації «Пиріжок-пиріжечок» перше місце заслужено отримала Г.О.Бардакова, друге місце дісталося «Лекорні», третє – О.О.Калмик. Подяки та грамоти отримали також Т.В.Прядкіна, Т.Г.Твердохліб, Н.М.Купрєєва, В.І. Прилуцька. Було відзначено О.В.Кохан і В.В.Гіль, чиї вироби з гарбуза були визнанні найкращими.

Свято тривало до пізнього вечора, а потім на молодь чекала дискотека.

Працівники селищної ради разом з О.М.Біловолом. З ювілеєм, Шарівська селищна радо!
Восьмикласниця Настя Синєпол – це справжня гордість Шарівки, її юний талант.
Адже дівчина не лише гарно навчається, показує приклад у всьому, вона ще й – активна учасниця художньої самодіяльності.
До того ж, Настя – майстриня на всі руки: вишиває, плете гачком і спицями, займається ліпленням з глини, виготовляє вироби у стилі оригамі, з ниток, і навіть створює чудові панно…
Така ж майстриня і її мама, вчителька початкових класів і образотворчого мистецтва Людмила Володимирівна.  

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.