Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


День села в Сухинах пройшов на славу!

Автор: alex від 11-08-2012, 23:29
  • 0

Для всіх жителів Сухинів відбулася важлива подія – святкування Дня села. Важко передати словами ті радісні емоції, що вирували у душах жителів того дня: по вулицях майоріли різнокольорові прапорці,повітряні кульки, метушились люди, посміхаючись одне одному, вітали односельців зі святом.

А вже о 17-й  годині розпочалися урочистості. Ведучими на святі були чарівні І. І. Шпакова та Т.П.Ружинська. За традицією перше слово надали нашому шановному голові сільської ради – М.В. Горбунову. Микола Вікторович поздоровив всіх зі святом, побажав землякам всіляких гараздів і щастя.

Отець Леонід, настоятель Мерчанської православної церкви, благословив наше село, побажав усім здоров’я, успіхів і благополуччя.

Почесні гості з Богодухова - голова райдержадміністрації В.М. Бєлий привітав нашу громаду, висловив впевненість у щасливому майбутньому села. Він передав від депутата обласної ради О.В.Усенка та нашого земляка О.М.Біловола вітання, для майбутнього дитячого майданчика - футбольні та баскетбольні м’ячі.

Голова Богодухівської райради Д.К.Тризна та заступник голови районної ради І. П.Самутін привітали громаду зі святом, побажали всім наснаги і добра.

Депутат обласної ради А.С.Васенін, колишній житель нашого села, поздоровив односельців зі святом, надав матеріальну підтримку для благоустрою майбутнього дитячого майданчика. Допоміг нам фінансово і В.А.Шовковий, голова СВК ім. Каразіна. До речі, його батько свого часу був головою колгоспу у нашому селі, його й досі згадують лише тепло, бо багато добра зробив для громади. На свято завітали колеги та друзі Миколи Вікторовича - голови Олександрівської, Червононивської, Сіннянської сільських рад С.О.Глущенко, Г.М.Куриленко, Л.А.Білуха відповідно.

Були на святі з привітаннями і представники партій: від Народної Партії – Л.М.Самутіна, партії Фронт Змін «Об’єднана» - П.П. Могилевский. А депутат облради А.А.Дмитрієв подарував громаді дитячий майданчик.

Свято пройшло ніби на одному диханні. Пісні, танці, вітання… Було вшановано ветерана Великої Вітчизняної  війни – М.О. Бондаренка, старожилів нашого села – А.О. Бець,            Є.К. Жученко, М.П.Стеценко, почесних жителів села – Г.Д. Вензель, Р.Д.Бець, багатодітні родини – А.М.Закутайло та інші. Вони були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками. Також почесними грамотами та подарунками були нагороджені садоводи – В.О.Шуткевич, В.М.Скирда, С.С.Бець; господині, які утримують велике господарство, – М.Г.Шевченко, Л.П. Міщенко, С.О.Сягло. Грамоту за кращий двір одержала І.Ф. Сягло. Були також нагороджені квіткарі С.В. Шуткевич, В.С. Скирда, І.І. Шпакова;  майстрині, які представляли свої вишиті роботи - О.Г.Матвієнко, І.І. Шпакова, Т.І. Підлісна. Поробки і композиції С. Нестеренко та Н. Алексанян теж отримали свої заслужені  нагороди.

Ще на нашому святі проводився конкурс «Господиня гарна я!», в якому було представлено кулінарні вироби О.Бець та Л.Кравченко - обидві учасниці отримали почесні грамоти та цінні подарунки.

Для юнаків та чоловіків теж були розваги, зокрема, виїзний тир, що організував богодухівський краєзнавець Леонід Карнаух. Настрілялись, як-то кажуть, від душі.

Особливу вдячність хочу висловити нашим спонсорам. Це, передусім, депутат районної ради С.Ф. Панов, за підтримки якого відбулось свято.  В знак вдячності від сухининської громади його було нагороджено почесною грамотою та подарунком. Меценат В.І.Довгий теж взяв активну участь в організації святкування.

Значну допомогу надала і добра помічниця громади –  Л. М.Доценко. Як діти раділи солодощам, солодкій ваті, які привезла для них Лариса Миколаївна! А виступи її  друзів-земляків Андрія Голубничого та Єлізавети Федоренко просто зачарували жителів і гостей села.

Не залишились осторонь і інші наші спонсори, а саме - ФГ «Іва» (А.О. Шевченко), ФГ «Павловська Ірина», ПП Федорова, ПП Хізанашвілі, ФГ «Світанок» (М.В.Лактіонов), ПП Шевченко В.В., ПП Горбунова Л.О., Абузейд Алі.

Розваги для жителів і гостей села, щедро накриті столи - і все це було безкоштовно.

Незабутні спогади та свято душі нам подарували Оксана Михайлюченко, Лілія Криворучко, Наталія Церковна, Віталій  Ковалівський з Богодухова. Ці артисти соїми запальними піснями піднімали настрій глядачам. Виступали і наші самодіяльні артисти, зокрема О.І.Бець.

Не було меж нашому  здивуванню, коли на сцену вийшов відомий на Харківщині співак Андрій Піха. Як виявилося, такий приємний подарунок для громади зробив В.І.Довгий, який запросив зірку сцени до Сухинів.

Концерт справді вдався на славу!

А запальна дискотека навіяла ностальгію за молодістю, за  80- ми роками. Всім було весело і радісно!

Від імені голови сільської ради, від усієї громади щира вдячність людям, які брали активну участь у підготовці Дня села. Це, крім названих, – І.І. Шпакова, Н.М.Алексанян, сім’я Ружинських, С.С.Бець, В.В. Скирда, С.В. Шуткевич, О.І.Скринник , С.О.Сягло, А.М.Закутайло, Л.М. Огер, Л. Кравченкота ін.

 

О. Бець,

завідувачка сільського клубу

  

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.