Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Свято врожаю у Степному

Автор: alex від 19-08-2012, 09:03
  • 0

Без перебільшення можна сказати, що Свято врожаю, яке організувало селянське фермерське господарство «Поліна»,  – то був  справжній День села для жителів Степного.

У центрі, біля пам’ятника, зібралася громада – пайовики фермерського господарства зі Степного, Зарябинки, Леськівки, жителі і гості села (фото 1). До речі, «Поліна»  має 56 орендодавців.

«Вам, трударі, земний уклін, здоров’я і наснаги. Хай посилає Бог усім врожаю без тривоги! Хай землі селянського фермерського господарства «Поліна»  щедрі і багаті будуть, бо обробляють землю цю хороші, добрі люди», - звучало на святі.

Власне, урочистості тісно перепліталися з піснями, віршами і словами вдячності сільським трударям.

Отець Стефаній, настоятель Свято-Покровського  храму (м.Богодухів) - (фото 2)  благословив зібрання, побажав усім сільчанам отримувати хороші врожаї, бути здоровими, щасливими.

СФГ «Поліна» - одне з перших фермерських господарств району, було створене ще у 1991 році  Юрієм Івановичем Усатим, на жаль, нині покійним. Зараз справу шанованої людини продовжують його діти, онуки.

І хоч господарство досить невелике – його площа становить більше 400 га, з яких орендованих – близько  360 га, все ж воно тримається досить впевнено. Господарство  спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур. Цього року, приміром, посіяли 137 га пшениці, 39 га ячменю, 100 га гороху. Крім того, сіяли сою, соняшник.

Звичайно, окраса і гордість будь-якого колективу – це його працівники (фото 4). Тому саме їм, а також пайовикам  господарства звучали повсякчас слова вдячності і найкращих побажань.

Великим сюрпризом для усіх присутніх став виступ відомого на всю область Андрія Піхи і гурту «Два кольори» (фото 5). Не раз співали артисти на «біс» для сільчан, подарували море позитивних емоцій. Були і самодіяльні аматори з с.Розсоші сусідньої Сумської області.

- Такого свята у нас ще не було, - не від одного земляка почула я цього дня.

Чудовий концерт, спілкування, охочі могли поласувати шашликом і кашею, працювала торгівельна точка.

Дітлахам теж було де розважатися – батут, навіть дитячі машинки (фото 3).  На молодь же по закінченні концерту чекала дискотека.

Знаєте, після таких святкувань думається: частіше б у нас проходили такі заходи, концерти, адже це чи не єдина можливість для нас відпочити душею, поспілкуватися, насолодитися музикою, і звичайно ж – вшанувати людей праці.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.