Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Всі ми родом з дитинства, або велике свято у маленькому селі

Автор: alex від 17-08-2012, 08:17
  • 0

Я завжди уважно читаю нашу улюблену ”районку”, особливо матеріали про село. І вирішила написати і про свято в нашому маленькому селі.

Майже поруч два свята – День матері і День захисту дітей. Ми їх поєднали і відзначали всім селом разом. На святковому майданчику  жителі і гості зустрічали оплесками кожен дитячий виступ, кожну вручену грамоту «Найкращій в світі мамі». Цікаві ігри, конкурси, концертні номери змінювали один одного. А підготували це свято вчителька Забродівської ЗОШ І-ІІ ст. Г.П.Білаш та Т.І.Кожуріна з донькою Аліною. Переможці конкурсів одержали призи, а в кінці свята на всіх чекав солодкий стіл.

Дорослі раділи разом з дітьми, згадували своє дитинство, спілкувалися. Я ніколи не погоджуся з тими, хто говорить, що зараз не ті часи. Часи завжди одинакові. І завжди в пошані були любов і повага до батьків, турбота про дітей, взаємодопомога і небайдужість. Прикладом батьківської турботи і поваги до людей є для нашої громади депутат Богодухівської райради О.С.Федоров, який завжди надає посильну допомогу. І цього разу він нам не відмовив і завітав на свято з подарунками для дітей і мам. Багато зусиль доклала до проведення цього свята і Сіннянський сільський голова Л.А.Білуха, а присутня на святкуванні секретар сільради Н.М.Нечитайло привітала всіх  зі святом.

Велике свято у маленькому селі вдалося.

 

                                 Світлана Опришко,

                                                    с.Шийчине

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.