Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Диво днів купальських…

Автор: alex від 7-07-2012, 11:24
  • 0

Свято Івана Купала дуже давнє за своїм походженням. Кожного року ми відзначаємо його у нашому селищі Гути біля ставу. Ось і цього року для жителів селища та ближніх сіл було організовано та проведено купальський обряд.

Свято розпочалося увечері на гутянському ставку з прекрасного виступу фольклорного колективу «Калинонька», який і продемонстрував для всіх присутніх давні традиції купальського обряду. Через увесь став уздовж берега пливли на уквітчаних човнах українські козаки з русалками та Мавкою.

Чудові музичні вітання лунали від учасників художньої самодіяльності будинку культури. Дуже сподобались виступи дитячого танцювального колективу «Червона калина». Були і розважальні програми, в яких жителі селища і гості залюбки брали участь. Люди мали змогу покататися на човнах, для малечі проводилися різні ігри. Тож і дорослим, і дітям сумувати не довелося. Як годиться, свято закінчилося купальським вогнищем.

Висловлюємо щиру вдячність за допомогу у проведенні свята: голові правління ПАТ «Первухінський цукровий завод» В. В. Куценку, директору ДП «Гутянське лісове господарство» В. М. Нагорному, директору Гутянського СТО Ю. К. Саніну. Допомогли і підприємці:  П. М. Лобойко, М. І. Коробка, К. Г. Вакуленко, В. М. Коробка, Т. Д. Герасименко, О. М. Тертична, Е. Коломієць, Л. В. Вакуленко, Н. І. Саєнко, В. Т. Орешина, В. О. Іващенко – за що їм велике спасибі.  Особлива вдячність за активну підготовку у проведенні свята – голові селищної ради В. І. Дьоміну.

                                                         

                                                         

 

Н. Горєлова, 

             директор Гутянського будинку культури

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.