Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Секрет успіху - в сумлінній праці

Автор: alex від 27-07-2012, 10:13
  • 85

Часто про роботу тих, хто працює в полі, ми дізнаємося з цифрскільки гектарів змолочено, яка урожайність. Суха статистика, за якою стоїть щоденна копітка праця багатьох людей. Сьогодні наша розповідь про жниварів підрозділу Б-1 ТОВ «Трайгон Фармінг Харків».

Побувати в господарстві вдалося майже в останній день збирання зернових. Користуючись погожою дниною, всі сили в господарстві кинули на те, щоб домолотити лишки пшениці.

- Сьогодні у нас працює понад сорок водіїв та механізаторів, - розповідає в.о. керівника підрозділу Роман Володимирович Чеботарьов (фото 1), який прийшов в сільгосппідпримство одразу по закінченні аграрного вузу. – Чимало з них – молоді хлопці. Та вони не цураються роботи, більше того – відповідально ставляться до своїх обов’язків. Адже ті наші досягнення, що маємо на сьогоднішній день, говорю про урожайність зернових – все це  завдяки їм, нашим працівникам.

Саме такими молодими спеціалістами у підрозділі є механізатори Павло Сергійович Скирда та Андрій Олександрович Фомін (фото 3) – екіпаж комбайна «John Deer».  У період жнив, аби вчасно обмолотити зерно, вони працюють від світанку до сутінок. Бо хлопці добре розуміють просту істину:  найкращий урожай той, що у коморі. І за станом своєї машини слідкують, адже чим ретельніше підготуєшся до польових робіт, тим вдаліше вони пройдуть. Головне, щоб техніка не вийшла з ладу, адже під час жнив дорога кожна хвилина. І це є найбільшим клопотом для старшого інженера підрозділу Олександра Олексійовича Ключевського (фото 2). Він відповідальний за те, щоб кожен водій і механізатор розпочав свою роботу вчасно. Ось вже майже 30 років Олександр Олексійович «опікується» справністю механізмів: з середини 80-х років у радгоспі «Свердловський», а останні роки – підрозділі Б-1 ТОВ «Трайгон Фармінг Харків».

- До жнив ми готувалися заздалегідь. Комбайнери, їх помічники, водії завчасно підготували техніку до роботи. До техніки взагалі ніколи не можна ставитися абияк, бо від неї багато чого залежить, - говорить чоловік. – Втім, все ж таки не вона робить показники. Лише уміння і працьовитість наших хлопців - запорука високих врожаїв. Це за стільки років роботи я знаю напевно.

Серед тих, хто жнивує, і водій КАМАЗа Олег Григорович Фесенко (фото 4), який відвозить зерно від комбайнів. Незважаючи на спеку і ненормований робочий день, він працює із завзяттям. Але неспішно, адже ужинок треба довезти з найменшими втратами. А поспіх у цій справі ніколи не робить доброго – впевнений він.

Неквапливо трудиться і Сергій Єгорович Голобоков (фото 5). Він тюкує солому, яку пізніше будуть давати пайовикам господарства. Втім, і втрачати час сонячної днини – гріх, «солома ж має бути «золотою», - говорить Сергій Єгорович.

Працюють чоловіки. Кожен зайнятий своєю справою. Та, що б не говорили, все в господарстві починається з кухні. Не є виключенням і підрозділ Б-1. Сил та енергії жниварям смачною їжею додає кухар Валентина Іванівна Гробова (фото 6) разом з помічницею Ольгою Олександрівною Мєльнічук. Тричі в день вони готують смачні й різноманітні обіди. Валентина Іванівна біля плити вже понад 25 років. І хоч жінка не закінчувала ніякого «кулінарно-кухарського» навчального закладу – її страви справжня смакота. Вона розпочала готувати для своєї сім’ї – а то найкращі уроки.

Такий от один жнивний день в господарстві. На рівні з досвідченими комбайнерами, за плечима яких вже по 2-3 десятки жнивних кампаній, працюють молоді. І ті, хто у полі, і на току, і на кухні трудяться добросовісно. Тому й має господарство один з найвищих показників урожайності зернових у районі – 42 ц/га. Їхній секрет успіху - в сумлінній праці.

- …А ще - злагоджений колектив, - додає в.о. керівника підрозділу Б-1 Р.В.Чеботарьов. – Запорука успіху у будь-якому господарстві -  люди. Тому я хочу подякувати кожному з наших працівників за їхній внесок у спільну справу. До того ж, харківська дирекція, керівний склад, спеціалісти товариства допомагають нам та контролюють хід робіт у господарстві. Вони забезпечують всі умови для плідної роботи. Тільки разом ми отримуємо позитивний результат.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.