Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Він працює з душею

Автор: alex від 24-07-2012, 10:10
  • 85

Липень – найгарячіша пора. Звичайно, мова йде не про спекотні дні літа, а про роботу жниварів. Кожен день у сільгосппідприємств роботи, хоч відбавляй. Зібрати урожай з мінімум втрат, підготуватися до посівної озимих, яка ось-ось почнеться, – їхні найголовніші завдання.

Сповнені «польових» клопотів і у підрозділі Б-1 ТОВ «Трайгон Фармінг Харків». Господарство має одні з найкращих показників урожайності ранніх зернових у районі. Щоб мати такий результат, з повною віддачею працював кожен.

Механізатор Максим Сергійович Явтушенко (на фото) з Хрущової Микитівки зібрав не один урожай – у підрозділі він працює вже п’ять років. День за днем, колосок до колоска - як і всі в господарстві, він працює не заради красивих слів та почестей, а заради хліба, який потрібно зібрати якнайшвидше.

- Це лише на перший погляд працювати на комбайні – просто. Та, перш за все, ця робота – відповідальна. Техніка любить увагу і дбайливе ставлення, - говорить в.о. керівника підрозділу Б-1 Роман Володимирович Чеботарьов. - Наші хлопці з нею добре справляються. І хоч кращих з них виділити важко, навіть, сказав би, неможливо, бо у всіх одна мета, Максим Сергійович – один із тих наших механізаторів, яким ми пишаємося. Фрази типу «любить свою роботу», «віддає їй всього себе» будуть неточними. Максим Сергійович майстер своєї справи і віддає своїй роботі душу. Інакше він не може. За це ми його цінимо і поважаємо...

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.