Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Петропавлівка відсвяткувала День села

Автор: alex від 20-07-2012, 19:40
  • 0

Традиційно у день святих апостолів Петра і Павла у селі Петропавлівка проходить День села. Багатолюдно і весело було на святкуванні і цьогоріч: зібралися не лише жителі громади, гості села, а й мешканці району. Неподалік Петропавлівської школи, серед зелені і квітів, проходив День села. І місцеві аматори, і гості-артисти з Богодухова (фольк-шоу «Забава», аматори з РБК) та з сусідньої Максимівки дарували присутнім приємні хвилини спілкування з музикою, веселили жартами, запалювали танцями…

Зі щирими словами привітань звернувся до земляків сільський голова В.М.Стойчик, який подякував за співпрацю кожному жителю громади, відзначив внесок усіх жителів у со-ціально-економічний розвиток ради. Багато вітань і слів вдячності звучало цього дня. Хотілося б назвати, передусім, тих людей, чиї садиби були визнані кращими у селі, які є окрасою ради. Це подвір’я І.В.Стрекачова, В.І.Долгопята, В.Д.Немченко, Г.І.Піддубного, В.О.Ракші, П.М.Баронова, П.В.Герасименка, М.Є.Капустян.

Привітали жителів громади голова Богодухівської районної державної адміністрації В.М.Бєлий, заступник голови районної ради І.П.Самутін.

Планів на майбутнє у петропавлівської громади чимало, у найближчій перспективі – відкриття дитячого садка.

- Громаді вашої сільради дуже пощастило, - відзначив під час виступу В.М.Бєлий. – Адже ви маєте, без перебільшення, найкращого голову місцевої ради у районі - В.М.Стойчика.  У вас є надійні помічники – Ольга Володимирівна  і Віталій Андрійович Львови, Олександр Олексійович Ракша… Тож і зі справами у Петропавлівській сільраді все гаразд, і перспективи є для розвитку сіл…

Почесною грамотою Богодухівської райдержадміністрації і Богодухівської райради було нагороджено активну жительку с.Петропавлівка С.О.Калашник, секретаря Петропавлівської сільради В.М.Мандзик, директора Петропавлівської ЗОШ I- II ст. Н.В.Піддубну. Директор КСП «Балабанівське» О.В.Львова отримала від районної влади  Подяку.

Родинне свято петропавлівців виявилося напрочуд веселим і запальним: дорослі відпочивали під музику самодіяльності, діти гралися, бігали, стрибали на батуті… До того ж кожна дитина на святі отримала у подарунок морозиво від сільського голови. Власне, нікому не було тут нудно і сумно.

Особливою «родзинкою» свята стало вітання сільському голові від колег – Сазоно –Баланівського (Є.Л.Малайдакова), Сіннянського (Л.А.Білуха), Полковомикитівського (С.І.Мартелов) сільських голів, секретаря Крисинської сільської ради Н. А. Жданюк .

Порадували своїми талантами максимівські аматори, особливо вирізнився творчий колектив Максимівського СК (завідувачка А.Л.Гарбуз), який подарував присутнім море позитивних емоцій.

На виставці старовини і виробів місцевих майстрів здивували роботи завідувачки сільською бібліотекою-філією Яни Іващенко , яка представила чудові вироби з гіпсу і…риб’ячих кісток.

- Якось після ремонту вдома лишилося небагато гіпсу, і я вирішила проекспериментувати –зліпила кілька картин. Розмалювала їх, прикрасила – виявилося, що вони ще й нівроку! Так почалася історія мого нового хобі, - посміхаючись, розповідає берегиня сільських книг.

Не можна було оминути увагою і виставку малюнків «Як тебе не любити, Петропавлівко…» Зібравшись докупи, юні художники ( зліва направо: Валентина Герасименко – 6 клас; Діана Юхта – 6 клас; Сніжана Савко; Надія Рашевська – 4 клас; Юлія Протасова – 6 клас; Віолета Форнальська – 7 клас) - розповіли про те, яке їхнє село красиве і як безмежно вони його люблять…

Добре підготувалися петропавлівці до свята. І сільський голова з колективом ради, зі своїми надійними помічниками – фермерами, і завідувачка клубом Т.В.Зоріна, і завбібліотекою-філією Я.В.Іващенко, і Г.Ю.Колєсник, і юні артисти – Сніжана Савко і колектив «Дзвіночок»  та ін. доклали зусиль, щоб свято видалося на славу. А смачна каша, яку приготувала місцева вправна господиня  Віра Іванівна Сургай і якою пригощали усіх присутніх на святі – то взагалі було диво з див. Свято продовжилося молодіжною  дискотекою, яку організували творчі працівники Богодухівського РБК.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.