Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Храму в Павлівці – бути!

Автор: alex від 20-07-2012, 10:22
  • 85

Вже не один рік поспіль наша газета відслідковує процес будівництва храму в Павлівці. Близько 10 років тому місцевий житель, активіст, організатор Павло Макарович Церковний розпочав цю добру справу. У красивому і затишному місці, біля лісу почали зводити фундамент… Крок за кроком, цеглина за цеглиною… Ще минулого року під час відвідин села кидалося в око, стільки ще потрібно зробити у церкві: не було даху,  стіни потребували ремонту.

І ось цього року, побувавши тут на Петра і Павла, приємно здивувало те, що вже і дах тут є, і стіни поштукатурені, і активно йдуть внутрішні роботи, навіть іконостас уже встановлено. За словами Павла Макаровича, лишилося постелити підлогу і облаштувати храм. Зараз сам він працює над реставрацією іконостасу, який уже під Новий рік має бути готовим. Проводяться також роботи з реставрації ікон та іншого церковного начиння.

- Якби не допомога добрих людей, цього б храму не було, - ділиться Павло Церковний. – І сам я стільки сюди коштів вклав, і мої братиМикола Макарович з Павлівки, і особливоІван Макарович з Тюмені. Завжди підтримують мене у цій справі добрі люди-земляки, передусім, керівники сільгосппідприємствА.С.Васенін і В.А.Шовковий, підприємець М.М.Заєць, сільський голова П.А. Тарасенко. І з Богодухова директор БЕМЗу М.Б.Пушкар завжди йде на допомогу, ніколи не відмовляє голова райдержадміністрації В.М.Бєлий. Місцеві жителі часто надають безкорисливу допомогу - Яків Павленко, Сергій Степченко, Олег Скринник, Олексій Заїка.

- А подивіться, як Марта зі своїм сином з Кручика ідеально поштукатурили стіни, - хвалиться Павло Макарович, показуючи на бездоганно відшліфовані стіни храму.

Цього дня П.М.Церковний завдяки допомозі місцевих жителів, голови  СФГ «Промінь» А.С.Васеніна організував біля церкви зустріч земляків з нагоди свята Петра і Павла, щоб поспілкуватися, намітити плани на майбутнє щодо церкви.

- Це моя мрія з дитинства, - говорить Павло Макарович. – І, впевнений, зовсім скоро, може, вже наступного року в Павлівці буде відкрито храм.

Ті сільчани, з ким довелося цього дня поспілкуватися, висловлюють велику надію, що у 2013-му церква обов’язково почне діяти. «Якщо Макарович взявся за справу – він її обов’язково доведе до завершення», - в один голос говорять земляки. Тож наснаги і підтримки вам, павлівці!

Коментарі:

Додати коментар
  • Группа: Користувачі
  • ICQ:
  • Регистрация: 1.08.2012
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 1
  • Публикаций: 0
^
Павел Макарович!
Я занимался исследованием по Павловке и у меня есть материалы из госархива в т.ч. по фамилиям Церковный и Ивах. Это как дореволюционные(клировые ведомости по Павловской церкви в которых фвмилия Церковный присутствует среди священнослужителей) так и советские документы периода гонений на церковь(есть списки лишения избирательных прав и т.д.) Если есть интерес, то готов безвозмездно передать эти материалы Вам.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.