Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Гутяни вразили Сковородинівку

Автор: alex від 19-07-2012, 12:39
  • 0

В день Івана Купала в мальовничому селі Сковородинівка пройшов регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору Слобожанщини. Приємно відзначити, що  фольклорний колектив «Калинонька» Гутянського СБК отримав на цьому фестивалі диплом II ступеня та цінний подарунок. Тож щиро вітаємо земляків з таким визнанням! Без перебільшення, чудовий спів, самобутність, щирість  «Калиноньки»  полонили  Сковородинівку, люди насолоджувалися їхнім співом…

Директор Гутянського сільського будинку культури говорить:

 - Щиро радію разом з колегами – фольклорним колективом – такій перемозі. Хочу через районну газету висловити  подяку «Калиноньці», начальнику відділу культури і туризму Богодухівської РДА А.М.Волошко за її небайдужість до розвитку культури на Богодухівщині, за те, що дала нам можливість взяти участь у цьому фестивалі. Низько вклоняюсь і тим людям, які допомогли в організації поїздки до Сковородинівки: голові правління ПАТ «Первухінський цукровий завод» В.В.Куценку, завідувачці заводською їдальнею Л.О.Харченко, директору ДП «Гутянське лісове господарство» В.М.Нагорному, директору ТОВ «Родіна» О.О.Кондратенку.

***

На цьому фестивалі вперше виступав фольклорний колектив «Родина» Кручанського СБК (керівник – Т.В.Білогай), який теж представляв Богодухівщину. Колектив здивував присутніх запальним артистизмом, молодечою енергією і завзятістю, оригінальністю постановки мистецької композиції. Тож сподіваємось, наступного року «Родина» порадує нас  перемогою.

Фольклорний колектив «Калинонька» Гутянського СБК (директор – Н.П.Горєлова, у центрі)

Гутянські аматори частують купальськими  стравами  народного депутата України III-IV скликань О.М.Біловола

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.